rss
11/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Чому ми вболівали за Анджея Дуду (Враження від президентських виборів у Польщі)
Title

Кандидат у президенти 2020 р. Анджей Дуда:
«Ідеологія ЛГТБ – більш руйнівна, ніж комунізм»

у президенти в 2020 р. Рафал Тшасковський

В останньому числі однієї із поважних нью-йоркських газет прочитала про результати президентських виборів у Польщі 12 липня ц. р.

Назва цієї сусідньої країни в Україні весь час «на слуху». В дні пандемії всі слідкували за поверненням заробітчан. В українських політичних ток-шоу експерти щодня нагадують, що у нас безробіття, не працює економіка, що наші люди вимушені їхати у Польщу (й інші країни) на заробітки. У Польщу їдуть вчитися наші діти. Більшість родин в Україні так чи інакше пов’язані з Польщею, і нам не байдужа її доля, її успіхи чи поразки. Так ось: в згаданій газеті в короткому підсумку результатів виборів Президента в цій країні прозвучав такий, на мій погляд, дискусійний висновок: «Польща сьогодні глибоко розділена і поділена навпіл. З одного боку католицька, сільська, старіюча, східна. З іншого – ліберальна, космополітична, молодіжна, західна». Як вже всім відомо, протягом виборів у два тури католицько-консервативну східну представляв чинний президент Анджей Дуда (отримав 51,03 % голосів), ліберальну космополітичну західну – чинний мер Варшави Рафал Тшасковський (отримав 48,97% голосів). Ніби то за Дуду голосували лише пенсіонери, а за Тшасковського – молодь та молоді бізнесмени міст.

Слава Богу, переміг Анджей Дуда. Слава Богу, зазнав поразки Рафал Тшасковський.

Я переконана, що перемогли не територія (захід-схід), не соціальні верстви (містяни-селяни), і навіть не віковий ценз (молодь – старші та похилий вік).

Змагалися два світогляди. Протилежні. Один названо тут «консервативним». Насправді перемогла і сьогоднішня прихильність до, не боячись використовую немодну лексику, загальнолюдських цінностей – всього кращого, виробленого століттями-тисячоліттями, оте, що в школі ми називали «что такоє хорошо, что такоє плохо» (Анджей Дуда, партія «Право і Справедливість» ). Зазнав поразки лібералізм (Рафал Тшасковський, ліберальна партія «Громадянська платформа»), породжений нинішніми ідеологами вседозволеності, людьми зі здеформованими поняттями моралі, хаосу, тобто, тієї вседозволеності, яку спостерігаємо в ці дні в Америці. Розшифровка не потрібна.

Поляки (голосували лише громадяни) – молодці! Найбільша відвідуваність за період після 1989 р. В неділю, 12 липня, стояли черги аж на вулиці. Вони вийшли тому, що більшість з них не хотіли віддавати країну в руки прихильника модерної ідеології: геївські паради і шлюби, скалічені долі усиновлених ними дітей, дружба з більш сильнішою Росією (як це притаманно деяким політикам та бізнесу Німеччини), замість твердої політичної волі будувати свою національну країну – амебна рука і душа покірності, угодовства з ЄС.

 

Title 
Перемога! Чинний Президент Анджей Дуда з
дружиною Агатою та донькою Кінгою після
оголошення результатів екзит-полу.
Місто Пултуськ.12 липня 2020 р.

Ось чому ми з онукою, яка закінчила університет у Польщі, мешкає і працює там, напередодні перемоги Дуди вболівали до 2-х години «польської» ночі – аж до результату екзит-полу. Представниць першого та третього покоління об’єднав спільний світогляд. Дивно? Ні, нормально!

А ось родина другої онуки при тих же даних – вища освіта, містяни за народженням і мешканням, майже одного віку, одного виховання – вболівали за Тшасковського. Чому? Зрозуміти важко.

Наш вибір Анджея Дуди (правда, лише як вболівальників) достойний:

- Імідж – відповідний найвищій посаді в країні. Що не кажіть, а публічна людина має бути приємною фізично, бути з шармом та мати відповідний дрес-код. Це ознака культури, і ніякої толерантності до неголеного, як тільки після сну, обличчя...

- Надзвичайно красива, зразкова сім’я. У Анджея Дуди і Агати Дуди – одна донька. Дивилася відео, присвячене 25-річчю їхнього подружжя: набір різних життєвих моментів. Так зіграти любов неможливо. Вони – любляче подружжя.

- Категоричне «Ні» представникам ЛБГТ-спільноти, ніяких одностатевих шлюбів! Ніяких уроків в школі з предмету «сексуальне виховання». Це функція сім’ї.

Title
Мер Варшави та
кандидат у
президенти в
2020 р. Рафал
Тшасковський

- Подобається по суті назва партії, від якої вперше і нині обирався Дуда: «Право і Справедливість». Те,чого вимагають українці вдома - верховенства права і справедливості. Якщо і наступна каденція буде продовженням втілення цих понять – то для людей класно.

- Під час першої каденції велика увага приділена розвитку економіки. Це дало можливість втілювати програму «500+» ( за народження 2-ї дитини платять родині 500 злотих ($150) щомісячно. Окремим бідним родинам цю суму виплачують і після першої дитини. Створено фонд у 3 млрд злотих для лікування онкохворих, лікування людей за кордоном. Є наміри і плани розвитку економіки і в другій каденції.

- Пообіцяв Дуда приділити більше уваги селам, фермерам. Похвальна заздрість бере. Проводиться політика збереження села. Адже зберегти село – зберегти національне коріння. Порівняймо з Україною. Багато сіл уже знищено. Готується остаточне нищення їх відповідно до прийнятого нашвидкуруч ганебного «закону про землю» та укрупнення районів.

- У зовнішній політиці на перше місце – інтереси своєї держави. Теж – браво!

І програма опонента Анджея Дуди – мера столиці Варшави Тшасковського:

Title 
 Польща підтримує Україну в  її боротьбі  з Росією

Чим прославився? А повною підтримкою ЛБГТ- спільноти. Варшаву оголосив «відкритим, толерантним містом». Толерантним до геїв. Головний його виборчий лозунг (і стержень програми): «Поважати права меншин». Для доказу своєї лояльності у 2019 р. пан Тшасковський, – мер столиці, – очолив гей-парад у Варшаві(!). Чим викликав бурхливі овації на весь світ цієї самої спільноти та вищі оцінки для Польщі в їхніх рейтингах. Пообіцяв ввести в школах у разі перемоги уроки сексуальної грамотності. Зрозуміло, якого характеру... Все це – питання моралі, а не прав людини. У вас не відбирають права бути такими, які ви є, але не займайтеся пропагуванням, парадами, не втягуйте у свій нетрадиціоналізм молодь. Це ж вірус, ковіду-19 подібний. Згадується вислів Любомира Гузара: «Основна проблема України – це моральна деградація, а все інше – наслідки». Ці паради меншин і толерантність до них політиків – це теж деградація моралі.

Як політик, претендент на посаду президента пан Тшасковський готовий був «з країнами ЄС не сваритися, а годитися». І тут толерантність, угодливість ... Ось чому лідер партії «Право і Справедливість» пан Качинський висловив ще на початку передвиборної кампанії пересторогу: якщо ці люди, тобто опозиціонери – виразники ідей деякої частини сучасної молоді – прийдуть до влади, «відбудеться параліч держави».

*****

Ось чому «І слава Богу», що переміг консерватор Анджей Дуда. Але цифра «48» прихильників його опонента має насторожити. Не допустити свавілля тієї частини молоді, яка може взяти приклад із тих, хто нині намагається диктувати порядок і устрій у містах Америки. Бути готовими. А новообраному президенту Польщі побажаємо успіху.

 

Фото – із соціальних мереж

Людиноненависницька психопатія іде у відкритий наступ

Маркс і сучасні «антирасисти»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com