rss
09/25/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Автосвіт \ ПІВДЕНМАШ випускатиме електроавтобуси

До 2023 року на Південмаші зберуть 5000 електробусів і 7800 зарядних станцій.

Державне космічне агентство України, ПІВДЕНМАШ і південнокорейська компанія Caris підписали Меморандум про співпрацю, який передбачає укладення договорів на суму 23 млрд грн. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті Південмашу.

Прийнята партнерами програма спільних дій передбачає організацію виробництва електроавтобусів і зарядних станцій, обмін ліцензійними угодами та технологіями, а також спільну участь у виставках. Також сторони обговорили можливості та потенціал експорту електробусів в Європу. Наразі ж у планах – випуск 5000 електробусів і 7800 зарядних станцій до 2023 року.

«Південмаш довгий час був недостатньо завантажений і перебував у тяжкому економічному стані, але зумів повністю зберегти працездатність та ефективність машинобудівного підприємства. Співпраця із Caris дозволить не тільки фінансово оздоровити підприємство, а й зберегти науково-технічний потенціал, відродити цивільне велике машинобудування, яке багато років залишалося одним із основних напрямків діяльності заводу», – сказав генеральний директор Південмашу Сергій Войт.

Південнокорейська корпорація Caris має підприємства у багатьох країнах світу: будівельні, логістичні компанії, виробництво інноваційних матеріалів і компонентів для дорожнього будівництва та безпеки руху, а також R & D центр, який володіє запатентованими інноваційними технологіями виробництва полімерних і надтвердих матеріалів, що застосовуються в теплоенергетиці, промисловій електроніці та машинобудуванні. В Україні Caris веде проекти розвитку дорожньої інфраструктури.

Hyundai доправив до Швейцарії перший десяток вантажівок на водні

Audi презентувала концепт спортивного електрокара

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com