rss
08/07/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Доходи Іллінойсу знизилися на $1,1 млрд

Така несприятлива фінансова ситуація у фінансовому році, який закінчився минулого місяця, склалася у зв’язку із впливом пандемії коронавірусу на економіку штату.

Про це повідомляє Associated Press із посиланням на чиновників штату.

За даними комісії з питань урядового прогнозування та підзвітності, яка є підрозділом Генеральної Асамблеї і займається бюджетно-фінансовим прогнозуванням, штат закінчив фінансовий 2020 рік із базовими доходами на $1,135 млрд менше – у порівнянні з попереднім фінансовим роком.

Податкові надходження скорочувалися повсюдно, проте найбільше зменшились находження від податку на доходи фізичних осіб – на $947 млн. Надходження від податку на прибуток підприємств зменшилися на $430 млн, або майже на 14%, а податків із продажу – на $206 млн.

Як повідомляє State Journal-Register, фіскальний рік в Іллінойсі триває з 1 липня до 30 червня.

За словами Jim Muschinske, директора з питань доходів комісії, надходження були успішними протягом перших трьох кварталів минулого фіскального року.

Він додав, що у червні надходження від податку на доходи фізичних осіб зросли на $173 млн у порівнянні з червнем минулого року. Він зауважив, що ще не знає, чому саме у червні відбувалося збільшення цих податкових надходжень. Водночас він зазначив, що це може бути пов’язано із тим, що мешканці штату подавали декларації з податку на прибуток, який необхідно сплатити до 15 липня.

Benjamin Varner, старший аналітик та спеціаліст з економічних питань COGFA, заявив, що у штаті та країні загалом відбувається певне поліпшення, але можуть виникнути певні загрози.

«В економіці триває пожвавлення – можливо, спад вже минув, і вона знову почала зростати. Але це не означає, що економіка перебуває в хорошому стані або не може далі руйнуватися», – підкреслив він. «Економіка залишається значно нижчою від свого піку. Для повернення до попереднього рівня знадобиться тривале зростання».

Метушня навколо президентських виборів набирає обертів

Maria Pappas: Stay home! Everything you can do at my office you can do at cookcountytreasurer.com

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com