rss
08/07/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Пост приголомшливої чесності – не люблю Трампа!
Title 
 Фото - з офіційної ФБ-сторінки
The White House

Громадяни та громадянки, браття та сестри, до вас звертаюся я – Борис Мітнік. Друзі мої! Терпіти не можу Трампа!

Взагалі ненавиджу його манеру говорити, його жестикуляцію, його словниковий запас, який має, напевно, 50-60 слів. Дратує, що Трамп з приводу і без нього користується Твіттером, що він весь час і надзвичайно енергійно робить із друзів ворогів і т. д.

Не люблю Трампа!

А чому потрібно його любити? Любити треба дружину, дітей, тещу!? Питання – не в любові і не в тому, наскільки Трамп – обмежена людина, і не в тому, скільки у нього було коханок і скільки він їм заплатив. Це – його справи, це можна пережити.

Питання, що робить 45-й Президент для країни, в якій ми живемо і в якій, можливо, житимуть наші діти та внуки, якщо вона зовсім не скурвиться.

Коротка відповідь – Трамп намагається чесно виконувати свої обіцянки, які він дав, будучи кандидатом у президенти, що вже само собою нечувано. Жоден президент за останні 30 років цього не робив.

Докладніше про міжнародну політику:

- енергійна ініціатива Трампа призвела до укладення мирової угоди між Північною та Південною Кореєю. Тільки за одне це він заслуговує Нобелівської премії Миру;

- поступове виведення американських військ з Афганістану, Іраку, Сирії. Скорочення військової присутності в різних країнах;

- Трамп змусив країни-члени НАТО платити, відповідно до їхніх зобов’язань;

- Трамп – перший президент, який вживає серйозних заходів, щоб зробити взаємини з Китаєм вигідними не тільки Китаю, щоб припинити постійну крадіжку інтелектуальної власності з боку Китаю.

Внутрішня політика Трампа:

- Трамп вперше за останні 40 років знизив податки для людей та організацій. Високі податки на бізнеси змусили американські компанії вивезти свої фабрики в інші країни. Тепер є надія, що деякі з них повернуться назад до США;

- Трамп намагається, всупереч демократам і республіканцям у Конгресі, припинити нелегальну імміграцію;

- Трамп наочно показав, як ліберально-демократичні більшовики виряджаються в овечі шкури різноманітних протестувальників за «справедливість» і проти громадян Сполучених Штатів;

- він вивів на чисту воду зрадницькі дії державних бюрократів і преси, спрямовані на підрив конституції, законодавства та влади президента.

Необхідно звернути увагу на те, що Трамп за час свого президентства захотів і зробив у багато разів більше хорошого для країни, ніж всі президенти разом взяті за останні 30 років, НЕЗВАЖАЮЧИ на постійну підривну роботу демократів і республіканців у Конгресі, починаючи з січня 2017 року і раніше.

Я терпіти не можу Трампа, але голосуватиму за нього чи за його дітей, оскільки він і вони чесно хочуть хорошого для країни і в змозі працювати всупереч всьому, щоб повернути країні повагу своїх громадян і всього світу.

Автор: Boris Mitnik

 

У Чикаго – криваві вихідні на День незалежності

Суд постановив, що Пріцкер не має права обмежувати діяльність мешканців штату

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com