rss
08/07/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Група Вluе Tuеsdаy провела мітинги на підтримку поліції

Останній день червня, який припав на вівторок, став уже традиційно синім. Біля 60-ої поліцейської дільниці у Південному Брукліні зібралися люди, щоб підтримати нашу поліцію. Все було організовано групою Вluе Tuеsdаy. І подібні зустрічі синхронно відбулися на території усієї країни.

У Нью-Йорку акція вперше змінила форму – це вже було не поодиноке відвідування поліцейських дільниць активістами, а мітинг на підтримку поліції.

І саме того дня влада міста ухвалила рішення скоротити фінансування NYPD на 1 млрд. доларів... Цинічне та мерзенне рішення, яке повертає нас у далекі 70-80 роки, коли місто було небезпечним для його мешканців, коли поліцейські не справлялися з рівнем злочинності, оскільки політикам було не до боротьби зі злочинцями. Дежавю...

У вівторок була чудова можливість для багатьох законослухняних громадян не просто висловити свою подяку людям у синій формі, які ризикують своїми життями заради нашого спокою, а й поспілкуватися з ними у неформальній атмосфері, поставити питання. На жаль, відповіді поки не втішають, але ж ми – громадянське суспільство, а тому є надія на відновлення справедливості.

Я розмовляла з детективами та сержантами, рядовими й патрульними копами. Я захоплююся жінками у синій поліцейській формі, і мені хочеться, щоб вони і далі могли виконувати чесно свою роботу, щоб вони могли бути захищені від несправедливості, щоб їхнім життям не загрожували драконівські закони, прийняті зараз проти поліцейських, яких просто pоззброїли, віддавши на обпльовування натовпу, котрий ненавидить і поліцію, і закон, і країну, в якій живе.

Ви вже чули про новий закон, за яким співробітників тепер персонально можна буде залучати до матеріальної відповідальності? Сьогодні будь-хто, хто вважає себе постраждалим, будь-який злочинець, який не підкорився поліцейському, має право судити самого поліцейського. Це – навіть не абсурд, цьому немає визначення, адже це – за межами розумного.

І ще одна характерна деталь не могла не впасти в око. Ця зустріч відбувалася під національними прапорами, і почалася вона з виконання гімну. Все, що ми бачимо в останні дні на вулицях міст, – це втоптування в бруд історії країни, її законів і символів.

Тема патріотизму підміняється темою сорому за країну. Тема рівності всіх у країні, рівності та справедливості для всіх – також вже не популярна. Сьогодні країна й наше величезне місто-вулик поділилися на тих, для кого усі людські життя є цінністю, і тих, хто стурбований тільки важливістю життів наших чорношкірих cпівгромадян. А по суті – триває знецінення життів переважної більшості наших співгромадян.

Мітинг на підтримку поліції – це мітинг на підтримку расової рівності та справедливості для всіх, а, головне, – рівності та відповідальності всіх перед законом. Було багато плакатів на підтримку Трампа, який для патріотів залишається символом стабільності Америки, а не її руйнування. Що повинно ще відбутися в країні, які катаклізми повинні її паралізувати, щоб люди прокинулись і зрозуміли: голосувати за демократів у 2020 році означає знищувати республіку, знищувати державу, знищувати майбутнє своє і своїх дітей. Голосувати за демократів – це шлях у соціалістичне минуле, від якого ми колись виїхали. Але у людей – коротка пам’ять, а у деяких – повна ілюзія про лад, який їм здається світлою мрією. Зруйнована освіта дає гіркі плоди...

Демократичне керівництво країни, штату та нашого міста – це збіговисько здебільшого популістів, які ненавидять не тільки Трампа та його прихильників, а й країну, що дала їм можливість безперешкодно правити. Заради справедливості, треба відзначити, що вівторкове голосування у міськраді Нью-Йорка підкреслило неоднорідність навіть у лавах демократів, які становлять майже сто відсотків представників. І серед тих, хто голосував щодо бюджету, в якому урізані кошти поліції, 17 членів Демпартії виявилися людьми порядними – вони проголосували проти. Але 32 депутати проголосували «за» рішення мера-соціаліста віддати мільярд наших податків не на зміцнення безпеки мешканців міста, а на додаткові пільги для тих, хто ці податки не платить. Зекономлений мільярд віддадуть мешканцям субсидованих квартир районів, які найбільше пocтpaждaли від кopoнaвіpуcу. Там проведуть безкоштовний швидкісний інтернет й інші «важливі проекти».

Пам’ятаєте, яку комісію і за які кошти очолює дружина мера Шірлейн Маккрей, яка прагне посісти посаду президента Брукліна? Правильно, і знову про coціaльну справедливість за рахунок чиєїсь кишені... І це вона стоїть за рішенням Білла де Блазіо скоротити фінансування поліції. Як же добре бути мером міста з таким величезним бюджетом, і мати «правильну» дружину. Влада і гроші завжди йдуть пліч-о-пліч.

І весь цей популізм – заради виборчої кампанії ліберальних кандидатів, заради великої мети зруйнування ненависного їм капіталізму. Цікаво, а законослухняних громадян впустять у світле завтра? Але поки це завтра вже дуже нагадуватиме вчорашнє місто часів мера Девіда Дінкінса, якого так шанує сімейство нинішнього горе-мера.

І таке популярне нині у середовищі руйнівників гасло Dеfund thе Роliсe, матеріалізоване вже нашими депутатами міста, в якому коїться беззаконня, пора замінити на актуальніше DЕFUND THЕ СITY СОUNCIL, та й Конгрес, в якому сидять конгресвумен Олександрія Окас-Кортес із товаришами з марксистського осередку, вже також. Це з їхнього потурання (або бажання) ми ось уже стільки часу спостерігаємо ті страшні кадри божевільного голлівудського блокбастера у реальному житті...

У вівторок був чудовий і водночас сумний день. Міська рада надала перевагу новому популістському перерозподілу наших коштів над нашою безпекою і безпекою поліцейських. Нам, тим, хто поважає закон і порядок, від цього перерозподілу не дістанеться нічого. Але у нас є 30 днів, щоб спільно та голосно заявити цим панам, що в Америці вони – всього лише слуги народу.

А поки ці слуги «розпилюють» міський бюджет і підтримують протести проти поліції, у місті зріс на 42 відсотки рівень злочинності та вбивств – у порівнянні з минулим роком. Останні стають новою реальністю нашого життя. У понеділок жертвою стала 11-річна дитина. Тільки стріляє не поліція – поліції взагалі зв’язали руки та зав’язали роти.

Автор: Олена Пригова

Джерело: «Континент»
(https://kontinentusa.com)

У Чикаго – криваві вихідні на День незалежності

Суд постановив, що Пріцкер не має права обмежувати діяльність мешканців штату

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com