rss
08/07/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ У Чикаго запровадять обов’язковий карантин для туристів із 15 штатів США

У зв’язку зі спалахом коронавірусу, влада Чикаго видала розпорядження, відповідно до якого туристи, мешканці окремих штатів, які відвідають місто, будуть вимушені два тижні відбути на карантині.

Розпорядження набрало чинності цього понеділка, і буде чинним до подальших вказівок. Розпорядження стосується мешканців 15 штатів США, у яких спостерігається збільшення кількості нових випадків захворювань на коронавірус.

Доктор Allison Arwady, уповноважена департаменту охорони здоров’я Чикаго, заявила, що мешканцям цих штатів, які в’їжджають чи повертаються до Чикаго зі «штатів, у яких спостерігається сплеск нових випадків COVID-19», потрібно буде перебувати на карантині «протягом 14 днів із моменту останнього контакту в межах згаданих штатів».

Йдеться, зокрема, про такі штати: Алабаму, Арканзас, Аризону, Каліфорнію, Флориду, Джорджію, Айдахо, Луїзіану, Міссісіпі, Північну Кароліну, Неваду, Південну Кароліну, Теннессі, Техас та Юту.

Збільшення кількості хворих було зафіксовано у декількох штатах – переважно на півдні та заході Америки. Про рекордно високу кількість нових випадків минулого тижня повідомили у Флориді, Техасі, Каліфорнії та Аризоні.

Нью-Йорк та Нью-Джерсі також попросили осіб, які прибули із 16 штатів – від Кароліни до Каліфорнії – побути на карантині протягом двох тижнів.

Як відомо, Індіана відклала перехід до п’ятого етапу виходу з карантину, а натомість перейшла до етапу 4,5. Чиновники департаменту охорони здоров’я також заборонили обслуговувати клієнтів у приміщеннях кафе у Медісоні, Вісконсині та Мічигані.

У Каліфорнії заборонено обслуговувати клієнтів у приміщеннях барів, ресторанів і театрів на більшій частині штату.

У деяких штатах, зокрема, у Колорадо, Вірджинії, Делавері та Нью-Джерсі, призупинили або відмовилися від деяких планів із відновлення діяльності кафе та ресторанів.

Минулого місяця у Чикаго розпочався четвертий етап виходу з карантину.

«Спалахи – на території усієї країни», – заявила мер Чикаго Лорі Лайтфут.

Наразі незрозуміло, чи на території решти Іллінойсу діятиме подібне розпорядження.

Губернатор штату Іллінойс Дж. Р. Пріцкер заявив, що чиновники департаменту охорони здоров’я та науковці наразі не підтверджують необхідність такого кроку.

«Ми не плануємо вживати таких заходів вже зараз», – заявив він минулого місяця. «Можливо, у майбутньому, якщо ми отримаємо відповідну пораду».

Нагадаємо, в Іллінойсі, станом на 6 липня, з початку пандемії на коронавірус захворіли 147 865 мешканців штату, 7 026 померли. Усього було протестовано 1 782 840 осіб. 6 липня було виявлено 614 нових випадків захворювання, померли 6 осіб. 5 липня померло шестеро, 4 липня – 10, а 3 липня – 17 осіб.

У Чикаго – криваві вихідні на День незалежності

Суд постановив, що Пріцкер не має права обмежувати діяльність мешканців штату

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com