rss
08/07/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ У Чикаго – криваві вихідні на День незалежності
Title 
 Лорі Лайтфут спілкується із членами Institute for
Nonviolence Chicago напередодні Дня незалежності.
Фото зі сторінки Лорі Лайтфут

За даними департаменту поліції Чикаго, в місті від вогнепальної зброї загинуло щонайменше 17 осіб, одна з них – семирічна дівчинка, яка пішла в гості до родичів на День незалежності. Отримали поранення 72 особи, 12 з яких були неповнолітніми.

Мер Чикаго Лорі Лайтфут просить мешканців Чикаго об’єднатися і допомогти поліції подолати насильство, пов’язане з вогнепальною зброєю.

Під час прес-конференції Лайтфут оголосила, що додатково щодня протягом вихідних працюватимуть 1200 копів. Водночас вона визнала, що зусиль поліції – недостатньо, і попросила жителів про допомогу.

«Це має стосуватися усіх», – зауважила Лайтфут. «Очевидно, основну роль відіграє департамент поліції та партнери наших правоохоронних органів».

Суперінтендант поліції Чикаго David Brown додав: «Нам потрібна допомога кожного, щоб наша стратегія діяла. Ми не можемо зробити це самотужки. Ніхто не знає цих районів краще, ніж люди, які тут живуть».

Лайтфут також звернулася до молоді, причетної до насильства у місті.

«Я молюсь, щоб ви стали людяними, подумали про святість життя, перш ніж підняти вогнепальну зброю, спрямовану на когось, та натиснути на курок,», – заначила Лайтфут. «Подумайте про кількість дітей, які були вбиті лише за останні два тижні».

За словами Brown, на вихідних у Чикаго копи були залучені до «стратегічних поліцейських операцій» з конфіскації незаконної зброї. Таким чином поліція намагається зменшити рівень злочинності у місті.

Лайтфут також розповіла, що міська влада співпрацює з Institute for Nonviolence Chicago – організацією, яка допомагає районам міста із найвищим рівнем злочинності. У результаті цієї співпраці, починаючи з четвертого липня, було мобілізовано соціальних працівників та захисників жертв.

«Це – благородна справа. Це – те, що дає мені надію», – підкреслила Лайтфут. «Це – те, що дає мені енергію та відчуття гострої необхідності та самовідданості, як вашому міському голові, робити все, що в моїх силах, аби дати надію, забезпечити процвітання, життєздатність та безпеку в кожному районі».

Утім, незважаючи на прикладені зусилля влади та поліції, святкові вихідні стали одними з найкривавіших упродовж останніх місяців.

Суд постановив, що Пріцкер не має права обмежувати діяльність мешканців штату

Медсестри лікарні Joliet оголосили страйк

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com