rss
09/29/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ Наша духовність \ Діла милосердя УПЦ США в час епідемії коронавірусу

Милостиня чи милосердя є тим, що заповідав нам робити Сам Господь Ісус Христос. Він говорить у Євангелії: «Те що ви зробили ближньому своєму - те мені зробили». Чому Господь звертається до нас такими словами?

Тому що людина створена за образом і подобою Божою, як це і написано в книзі Буття: «І сказав Бог: Створімо людину за Нашим образом і подобою...» Людина носить в собі частину Цього Божественного, той животворчий подих Господа, який безперестанно у ній перебуває. Саме тому Господь, закликаючи нас до Свого Небесного Царства, завжди очікує від нас людей тої святості, яку Він Сам у нас втілив. Христос, звертаючись до народу на тему Царства Божого, промовив до кожного з нас, кажучи: «Голодного нагодували - мене нагодували, спраглого напоїли - мене напоїли, нагого зодягнули - мене зодягнули, а кому не зробили, те не зробили мені». Адже милостиня, за словами самого Спасителя, - це ключ до Царства Небесного.

Title Title Title 

Керуючись саме такими священними настановами творити милостиню, Українська Православна Церква Сполучених Штатів Америки на різних парафіях неодноразово творила і продовжує творити діла милосердя, особливо в цей нелегкий час епідемії коронавірусу. Зокрема, УПЦ США в співпраці з Благодійною фундацією «СІЛЬ» («The SALT») при Духовному Осередку - Митрополії в Саут-Баунд-Бруці (Самерсет, Н.-Дж.) щосереди, вже понад три місяці, здійснює благодійні вчинки любові, роздаючи їжу для потребуючих людей.

Title Title Title 

З благословення Високопреосвященнішого Архієпископа Даниїла, який сам активно бере участь у благодійності, на території паркувального майданчика Українського Культурного Центру та Консисторії УПЦ США, використовуючи усі потрібні методи застереження та згідно з усіма нормами дотримання дистанції в час карантину, здійснюється роздавання продуктів харчування усім потребуючим. На чолі з Владикою Даниїлом, місцеві священики, семінаристи Семінарії Св. Софії, працівники Українського Культурного Центру та Консисторії, разом з волонтерами Благодійної фундації «СІЛЬ» («The SALT»), невтомно здійснюють волонтерську діяльність «годуючи голодних». Кожного тижня, щосереди, завдяки цій благодійній справі вдається нагодувати від 200 до 500 родин.

У одному зі своїх постів, після роздачі їжі, Архієпископ Даниїл зазначив, що любов проявляється в житті різними шляхами! Божу любов можна було відчути сьогодні під час обіду, роздаючи продукти харчування потребуючим в дні карантину COVID-19, написав Владика. Також Владика, на своїй сторінці у Фейсбуку, неодноразово висловлює слова вдячності усім причетним волонтерам за допомогу в організації та роздаванні безкоштовних харчів потребуючим людям в час епідемії коронавірусу та закликає до примноження таких діл милосердя на Славу Божу.

 

Фото іподиякона Ярослава Білогана

Автор: іподиякон Микола Зомчак

Джерело: пресслужба УПЦ США (https://www.uocofusa.org/news_200622_3)

Чи ми, як нація, на порозі змін? Звернення Собору Єпископів Української Православної Церкви США

УГКЦ у Парагваї: Наші батьки багато бідували, але лишили нам українську культуру

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com