rss
09/30/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Українці Іспанії звернулися до уряду через карту з «російським» Кримом

Українська громада висловили протест іспанській телекомпанії RTVE, яка в інфографіці про поширення COVID-19 у світі позначила Крим частиною Росії, та звернулися до уряду країни із закликом виправити зображення, адже Крим – це Україна.

Про це розповів голова Асоціації «Українська громада Іспанії за права, честь і гідність українців» Юрій Чопик на своїй сторінці у Фейсбуку. Наразі зображення – вже коректне.

«Від імені українців в Іспанії негайно було відправлено протест на адресу RTVE щодо виправлення неправдивого зображення українського Криму. Зважаючи на те, що до вечора (15 червня – ред.) ні відповіді, ні виправлення не відбулось, було надіслано офіційного листа до Уряду Іспанії, а саме до Державного Секретаріату комунікацій щодо невідкладного виправлення зображення території Криму відповідно до міжнародних норм і документів», – повідомив Юрій Чопик.

Він зазначив, що це – «ще один наявний приклад агресивної пропагандистської політики Росії на всіх напрямках і у всьому світі».

Чопик додав, що голова іспанського уряду Педро Санчес «раніше відповідав на наші запити і твердо заявляв, що Іспанія підтримує територіальну цілісність України, підтримує Раду Європи у питанні санкцій за порушення міжнародного права, але Росія через інші канали продовжує свою брехливу, цинічну пропаганду».

У вівторок ввечері на сайті іспанського мовника зображення було вже коректним. «Український Крим на карті, як і повинно бути, належить Україні», – написав у соцмережі Юрій Чопик.

Зазначимо, 17 червня перший заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова повідомила у Фейсбук, що іспанська телекомпанія RTVE, яка в інфографіці позначила окупований Крим частиною Росії, виправила помилку.

Перед цим Джапарова акцентувала: «Такі явища – неприпустимі. Посольство України в Мадриді вже звернулося до RTVE та МЗС Іспанії з вимогою виправити».

Як повідомлялося, міжнародні організації визнали окупацію й анексію Криму незаконними й засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції. Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку окупації Криму та Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

Борис Бабін: «Дозвіл на «кримську воду» спустять на стрілочника, який за тиждень звільниться. Або буде рішення районного суду»

Громадянське суспільство повинно не давати політикам забути про Крим – глава СКУ

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com