rss
08/11/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Автосвіт \ Tesla наближається до звання найдорожчого автовиробника у світі

Tesla стала другою автомобільною компанією в світі за рівнем капіталізації – після Toyota.

Ринкова капіталізація компанії Tesla становить понад 190 млрд доларів, а Toyota – 210 млрд доларів. Про це повідомило агентство Bloomberg. Капіталізація Toyota містить 14,3% акцій, які належать самій компанії, і казначейські акції, вартістю близько 30 млрд доларів, а от у Tesla таких акцій немає.

За даними агенції, з початку червня 2020 року акції американського виробника електрокарів виросли на 23%. За умови, що Toyota залишиться стабільною, а Tesla збереже такий темп «подорожчання», у компанії Ілона Маска є всі шанси стати найдорожчим автовиробником у світі. У той же час обсяги виробництва двох компаній не можна порівнювати. У першому кварталі 2020 року Tesla випустила 103 тисячі електрокарів, що склало всього 4% від майже 2,4 млн автомобілів Toyota.

10 червня акції Tesla додали у вартості 9%, і вперше перевищили 1000 дол./шт. У зв’язку з цим Маск оголосив співробітникам, що «прийшов час докласти всіх зусиль», і запустив серійне виробництво свого пікапа. На думку аналітиків ринку, величезний вплив на подорожчання акцій компанії мав запуск заводу в Шанхаї, на якому вже за перший рік планують зібрати 100 тис. автомобілів.

Український стартап Delfast презентував новий електробайк

Mercedes презентував «вуглецевий» Maybach

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com