rss
09/23/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ «Вставай, там ще один вебінар починається», або Чим займались пошукачі на карантині

Останні декілька місяців майже всі ми провели абсолютно не так, як планували на початку року. Проте, у час карантинних обмежень виникли і нові можливості для розвитку та навчання.

Вебінари, челенджі, безкоштовні доступи до курсів та книги, до яких раніше не доходили руку – теоретично, той, працював останні декілька місяців дистанційно, міг значно економити час та витрачати його на самоосвіту. Проте, як ми знаємо, теорія часто розходиться з практикою. Спеціалісти grc.ua дослідили, які ж зміни відбулись у житті пошукачів під час карантину та чим вони займались у період вимушеної самоізоляції.

Опитування, проведене серед користувачів порталу grc.ua у середині травня 2020, показало: дійсно, абсолютна більшість (62%) респондентів з введенням карантину почали працювати віддалено.

А от для 8% опитаних нічого не змінилось і вони дотримувались звичного графіку. Серед них найбільше представників профсфер «ІТ, телеком», «Управління персоналом», «Бухгалтерія», «Виробництво», «Продажі» тощо. Напевно, не дуже відчули зміни й 6% респондентів, які працювали дистанційно і до карантину. Таку відповідь давали, здебільшого, розробники та тестувальники ПЗ, журналісти та копірайтери, консультанти, HR-менеджери тощо. Сумарно 12% респондентів під час карантину не працювали: 6% і раніше не мали роботи, а от 8% втратили роботу із введенням карантинних обмежень.

А от оцінюючи наявний вільний час, сумарно 52% респондентів повідомили, що його стало більше. З-посеред тих, хто відзначив таку зміну, половина респондентів почали більше уваги приділяти домашнім справам та родині, а половина – розвитку, роботі над власними проєктами тощо. Майже третина опитаних (31%) – навпаки, виявили, що робота стала потребувати більше часу, а 11% респондентів не відчули ніяких змін.

При цьому майже половина респондентів (47%) під час вимушеної самоізоляції дійсно стала більше приділяти часу самоосвіті. Ще 25%, можливо, були б і раді зробити це, проте зізнаються: часу для таких активностей бракувало. Ще 14% не стали приділяти більше часу навчанню, тому що встигали задовільняти свої інтелектуальні потреби і до карантину. Таку відповідь часто давали HR-менеджери, вчителі, репетитори, розробники та тестувальники ПЗ тощо. А 13% – бо не мали такого бажання чи потреби. Серед них найбільше представників профсфер «Адмін. персонал», «Бухгалтерія», «Продажі» тощо. У варіанті «Інше» респонденти зізнавались: спочатку, наприклад, вони зареєструвались на багато вебінарів чи почали дивитись фільми іноземною мовою, але з часом ентузіазм зник.

Наостанок додамо, що самоосвіта – це абсолютний must-have спеціалістів, які хочуть бути потрібними на ринку праці. Роботодавці цінують кандидатів, які постійно підвищують власну кваліфікацію та замотивовані на розвиток. Ба більше, вони це активно підтримують та створюють відповідні умови для співробітників. Наприклад, у цих вакансіях мова йде про навчання за рахунок компанії.

Джерело: Grc.ua (https://grc.ua)

Чи почав бізнес виходити «з дому»?

Двосторонній рух

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com