rss
09/23/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Закінчення навчального року у школі українознавства ім. Василя Стуса в м. Чикаго

Нещодавно для усіх учнів школи українознавства ім. Василя Стуса в м. Чикаго пролунав останній дзвоник. Звичайно, для більшості із нас та наших учнів цей дзвоник сповіщає про закінчення навчального року. Та для наших дорогих випускників цей дзвоник пролунав востаннє, як символ прощання із школою.

 Title

Закінчення школи українознавства – велика подія для випускників. Адже за час перебування у стінах «Рідної школи» наші десятикласники встигли подорослішати, і зі зворушливих пташенят перетворились на справжніх птахів, готових летіти до нових звершень, розправивши свої крила.

Як ми всі знаємо, цей 2019-2020 навчальний рік виявився дуже нелегким для усього шкільництва, зокрема для учнів, батьків, вчителів. Через пандемію (COVID -2019), та з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції, більшість шкіл призупинили навчальний процес. Та завдяки сучасним технологіям, навчальним он-лайн платформам ZOOM, Google classroom наша школа не припинила навчальний процес. Усі класи продовжили своє навчання, дотримуючись шкільної програми згідно з навчальними планами. Не скасували ми і кінцеві матуральні іспити, які наші випускники щороку здають, щоб дістати дипломи про закінчення школи і отримати кредити, які будуть зараховуватись їм у майбутньому при вступі до коледжів і університетів. Цьогорічні випускники: Гатич Вікторія, Гриців Емілія, Денкович Максим, Діденко Софія, Кожем’яка Дарія, Недошитко Тарас, Петриків Марко, Рудавський Олесь, Скоморох Іванко, Франків Аліна упродовж трьох останніх Субот травня успішно складали усні і письмові іспити дистанційно. Але треба віддати належне, що лише завдяки спільній праці наших вчителів, учнів і батьків, вони справились із цим успішно.

Наше свято останнього дзвоника також проходило в режимі он-лайн. Варто зазначити, що ніякі життєві обставини не стали на перешкоді щирого бажання зібратись разом, щоб порадіти в останній день навчального року і привітати з успішним закінченням школи наших випускників. Як це вже заведено традиційно, свою церемонію прощання із школою ми розпочали із спільної молитви. Було дуже приємно, що майже усі батьки, разом із дітьми, долучились до божественної літургіїї, яка проходила у катедрі Святого Миколая, щоб разом помолитись за успішне закінчення школи і за подальше щасливе майбутнє наших дорогих випускників. Отець Сергій Ковальчук підкреслив, що у цей складний час, ми всі позбавленні тієї чудової можливості зустрітись разом і спільно помолитись, але ніякі карантини не стануть нам на заваді, коли нас всіх разом об’єднує спільна віра у Бога і любов до України. Отець Сергій поблагословив всіх випускників і наголосив на тому, що усі учні повинні розуміти і пам’ятати, задля чого щосуботи вони приходять до школи українознавства. Адже сама наша школа є тим навчальним закладом, який закладає фундаментальні знання з історії, культури, мови, релігії величного народу, який зародився ще на початку світової цивілізації. А кропітка і наполеглива праця наших учнів неодмінно увінчається успіхом.

Title  TitleTitle 

У цей же самий день за всіх наших випускників молились і у церкві Володимира та Ольги. Отець Олег Кривокульський також привітав і поблагословив усіх випускників, яких він навчав основам релігії у школі українознавства упродовж багатьох років. «Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви з гідністю пройшли цей шлях. Хвала Вам за це!», - звернувся до випускників отець Олег.

Title Title Title 

Після Божественної літургії перейшли до урочистої частини. Із привітальним словом виступили директор школи п. Наталія Пономарьова і опікун класу п. Людмила Кузь. Далі слово взяв Голова Шкільної Ради в США при УККА Д-р Володимир Боднар. Він також привітав усіх учнів із закінченням навчального року та побажав нашим випускникам обрати для себе вірний шлях до успіху і сміливо крокувати до своєї мети. Було дуже приємно, коли учні першого класу доєднались із привітальними словами і поздоровленнями для наших випускників. Але найбільш зворушливим моментом для усіх нас став виступ наших випускників. Вони змонтували і продемонстрували відео про найяскравіші і хвилюючі моменти свого перебування у школі. А потім всі разом проголошували свої прощальні слова. Скільки вдячності, любові, поваги до батьків, вчителів, шкільних друзів ми відчули у їхніх словах. Урочисту частину вручення дипломів і нагородження наших випускників ми перенесли на кінець літа. Попереду їх ще чекає Матуральний банкет.

Title Title Title 

Хотілось би відзначити, що наші давні друзі і партнери, а саме кредитна спілка «Самопоміч», Український Народний Союз достойно оцінили багатолітню працю наших випускників і передали для них грошові нагороди. Також наші випускники отримали привітання і похвальні грамоти від посла України в США Володимира Єльченка.

Title Title 

Окремі слова вдячності хотілось би висловити вчителям школи і Батьківській Управі, які у цей непростий час змогли об’єднатись і спільними зусиллями протестувати і адаптувати нову форму навчання в режимі он-лайн. Завдяки цій спів­праці нам вдалось успішно завершити цей навчальний рік і продовжувати далі готуватись до наступного навчального року. Гостинно запрошуємо учнів до нашої школи і до скорої зустрічі у школі українознавства ім. Василя Стуса в м. Чикаго.

Дирекція і адміністрація

Школи українознавства

Ім. Василя Стуса в м. Чикаго

Сильний той, хто може багато від чого відмовитися

Союзянки Чикаго передали пакунки з допомогою самотнім матерям в Україні

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com