rss
08/03/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ У Грузії вперше за 3,5 місяця не виявили жодного випадку COVID-19

Про це заявила медичний директор Тбіліської інфекційної лікарні Марина Езугбая, передає Новини-Грузія.

«Вперше з 26 лютого за останню добу в Грузії не зафіксовано жодного нового випадку коронавірусу», - йдеться в повідомленні.

При цьому кількість тих, хто вилікувалися і виписалися з лікарень пацієнтів, становила 20. Загальна кількість тих, хто вилікувався з початку епідемії, становить 724 особи.

За весь час епідемії в Грузії кількість лабораторно підтверджених випадків вірусу становить 879. Від наслідків нового коронавірусу у Грузії померло 14 пацієнтів.

Зазначається, що в режимі карантину ще знаходяться 2 710 громадян, а в стаціонарі під наглядом - 267.

Раніше стало відомо, що до Грузії будуть пускати тільки тих туристів, які пред’являть довідку про негативний результаті лабораторного ПЛР-тесту на коронавірус.

Про це заявив прем’єр-міністр країни Георгій Гахарія.

«У туриста, який в’їжджає до Грузії, має бути результат актуального 72-годинного ПЛР-тесту, інакше його просто не впустять. Ми, звичайно, створимо можливість пройти швидкі ПЛР-тести і всередині країни, якщо у прибулого не виявиться такого тесту, і якщо такі випадки не будуть масовими. Але організовані туристичні групи зможуть в’їхати тільки при дотриманні цього правила», – заявив Гахарія.

Організовані туристичні групи розміщуватимуться в «зелених зонах» – готельних комплексах, які отримають відповідний дозвіл від Міністерства охорони здоров’я за підсумками перевірки на виконання всіх протоколів щодо скринінгу, організації харчування, транспорту та інших вимог. Усі вони спрямовані на превенцію поширення вірусу.

У низці регіонів Грузії за весь час епідемії не було зафіксовано жодного зараження – це Гурія, Кахетія і Верхня Аджарія.

Привид комунізму знову крокує планетою, або Про різницю між Леніним і Ді Капріо

Названо найбільш безпечні туристичні місця Європи

Рівні Війни#2021-29 (07/21/2021)
Думки з Facebook#2021-29 (07/21/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com