rss
08/02/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Молдова відкрила ресторани, кафе і спортзали попри зростання випадків COVID-19

З понеділка у Молдові знову після карантину відкрилися кафе, ресторани і спортзали, але з дотриманням спеціальних заходів безпеки у зв’язку зі збільшенням випадків зараження COVID-19. Про це повідомляє Newsmaker.

«Згідно з рішенням Нацкомісії з надзвичайних ситуацій в охороні здоров’я, заклади громадського харчування будуть працювати з дотриманням спеціальних застережних заходів. З 15 червня також почнуть працювати спортзали і фітнес-зали без права користуватися роздягальнею, душем і басейном », - йдеться у повідомленні.

Згідно з рішенням Нацкомісії від 25 травня, співробітники закладів громадського харчування повинні будуть регулярно вимірювати собі температуру, а адміністрація повинна надати їм засоби захисту. Маски необхідно міняти кожні дві години. Також на касах знадобиться встановити захисні екрани, а для клієнтів мають бути доступні дезінфектанти. Туалети для відвідувачів і персоналу повинні бути окремими.

У закладах не повинно збиратися багато людей. Відвідувачі повинні дотримуватися фізичної відстані 1,5-2 метра. Допускається обслуговування за столом максимум 4 осіб, за винятком груп, що складаються з членів сім’ї першого та другого ступеня по прямій і бічній лінії.

Ресторани, кафе і спортзали закрили 17 березня у зв’язку з введенням в країні надзвичайного стану через коронавірус.

Слід зазначити, що ослаблення карантину у Молдові відбувається на тлі рекордного стрибка захворюваності коронавірусом: так, увечері 11 червня в країні було зафіксовано рекордний приріст випадків зараження - 406 за добу. Перед цим кілька днів поспіль цей показник був нижчим, але все одно перевищував ранні тенденції.

Привид комунізму знову крокує планетою, або Про різницю між Леніним і Ді Капріо

Названо найбільш безпечні туристичні місця Європи

Рівні Війни#2021-29 (07/21/2021)
Думки з Facebook#2021-29 (07/21/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com