rss
08/03/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Названо найбільш безпечні туристичні місця Європи

Туристичний сайт European Best Destination представив список найбезпечніших для мандрівників країн в умовах відкриття кордонів після карантину, запровадженого через пандемію COVID-19.

Серед названих місць – Грузія, Греція та Хорватія, повідомляється на порталі.

«Ми вибрали для вас деякі з напрямків, які найменше зачепив COVID-19 (до 600 разів менше випадків COVID-19 (якщо порівняти з найбільш постраждалими від коронавірусу європейськими країнами – ред.)», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у запропонованих місцях також реалізовано дуже специфічні протоколи гігієни в житлових приміщеннях, ресторанах і магазинах, як-от заміна фільтрів кондиціонування повітря між кожним перебуванням мандрівника.

Ці напрямки також виграють через близькість до лікарень і тим, що мають більшу кількість лікарняних ліжок на одного мешканця, якщо порівнювати з більшістю європейських країн.

Так, першою рекомендацією для туристів представлено Тбілісі – столицю Грузії. Зазначається, що країна дуже швидко відреагувала на епідемію, стримавши вірус на вкрай низькому рівні. У Грузії в 260 разів менше випадків COVID-19, ніж у найбільш постраждалих європейських країнах. Також сайт рекомендує для відвідування грузинське місто Батумі.

Далі в списку запропоновано грецький острів Корфу і місто Превеза. У Греції кількість заражених людей у 50 разів менша, ніж у найбільш постраждалих європейських країнах.

Сайт також пропонує відвідати Хорватію (Загреб, Рієка) й такі регіони у Португалії, як Мадейра, Азорські острови, Алентежу й Алгарве.

Із повним списком найбезпечніших місць для туризму можна ознайомитися на сайті European Best Destination: https://www.europeanbestdestinations.com

Привид комунізму знову крокує планетою, або Про різницю між Леніним і Ді Капріо

Молдова відкрила ресторани, кафе і спортзали попри зростання випадків COVID-19

Рівні Війни#2021-29 (07/21/2021)
Думки з Facebook#2021-29 (07/21/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com