rss
08/11/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ В окрузі Cook досі найбільша кількість захворювань на коронавірус

Про це заявила Allison Arwady, уповноважений із департаменту охорони здоров’я Чиказької міськради. В окрузі, до якого належить і Чикаго, станом на 12 червня було зареєстровано 84 249 випадків. Це більше, ніж у будь-якому іншому окрузі США. Від вірусу померли 4162 особи.

За даними Johns Hopkins University, округ, у якому зареєстровано другу за величиною кількість захворювань на коронавірус, – Лос-Анджелес. Там захворіли 68 959 осіб.

«Деякі причини (такої ситуації із кількістю хворих – ред.) полягають у тому, що ми – дуже великий округ за кількістю населення. Але водночас, хоча прогрес – хороший, ми досі маємо високий рівень захворюваності».

Наразі у регіоні, де розташований округ, середній показник відсотка осіб із позитивною реакцією становить 8%. Протягом останніх кількох тижнів цей показник постійно знижувався.

Незважаючи на це, влада Чикаго готується до нового спалаху захворювання, оскільки у кількох інших містах і штатах спостерігається різке збільшення хворих на коронавірус після чергового пом’якшення карантину.

«Ми спостерігаємо збільшення кількості випадків приблизно у 20 інших штатах, які пом’якшили карантин, тому наше занепокоєння – реальне», – заявила доктор Allison Arwady. «Жоден критерій не визначить, рухаємося ми вперед чи назад, але ми будемо спостерігати за всіма ними, коли здійснюватимемо подальше пом’якшення карантину».

У Юті та Орегоні вже відклали запровадження наступних етапів виходу з карантину у зв’язку із різким збільшенням кількості хворих на коронавірус. Таке ж рішення прийняли і в Техасі, Каліфорнії, Арканзасі та Арізоні, незважаючи на те, що там не спостерігається сплеску захворювання.

Наразі у Чикаго триває третій етап виходу з карантину. Представники департаменту охорони здоров’я заявили, що деякі обмеження, ймовірно, будуть послаблені ще на цьому етапі. І, як виглядає, місто та штат незабаром перейдуть до четвертого етапу.

Минулого тижня Arwady повідомила, що деякі показники, необхідні для розгляду питання про перехід до четвертого етапу, було змінено.

Йдеться, зокрема, про: відсоток осіб із позитивною реакцією, який має бути меншим, ніж 7%; належну кількість вільних ліжкомісць у лікарнях; відстежування контактних осіб у 90% нових хворих протягом 24 годин після отримання позитивного результату на COVID-19. У штаті мають робити щонайменше 4500 тестів на день, кількість яких може бути збільшено до 6 500.

Відділення невідкладної допомоги мають приймати не більшу, або ж і взагалі меншу, ніж зараз, кількість хворих із симптомами, схожими на коронавірус, протягом 21 дня. Кількість випадків, що потребують госпіталізації або закінчуються летально, має бути такою ж або меншою, ніж зараз, протягом 28 днів.

Водночас має зменшуватися кількість нових захворювань протягом 28 днів та/або мають реєструватися до 200 нових хворих на день протягом 14 днів поспіль.

Наразі у Чикаго готуються до виконання всіх цих показників, за винятком тестування хворих. Через демонстрації протесту та погоду кількість людей, що пройшли тест, зменшилася.

Нагадаємо, в Іллінойсі станом на 15 червня з початку пандемії на коронавірус захворіли 133 016 мешканців штату, 6 326 померли. Усього було протестовано 1 209 612 осіб. 15 червня було виявлено 472 нових випадків захворювання, померли 19 осіб. 14 червня померло 18, 13 червня – 29, а 12 червня – 77 осіб.

У Чикаго вандали пошкодили пам’ятники Христофору Колумбу та Джорджу Вашингтону

Губернатор Іллінойсу підписав бюджет, який суттєво залежатиме від федеральної допомоги

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com