rss
10/26/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Чоловіча сторінка \ У здоровому тілі – здоровий біг

Біг – це завжди чудовий спосіб залишатися здоровими, молодими, енергійними й відчувати себе у тонусі. І так, правильно розпочати своє бігове життя та закохатися в біг, не відкладаючи все на потім, можна і потрібно усім. Бути здоровим завжди буде актуально – все, що нам потрібно, це пара зручних кросівок і зовсім мінімальне бажання. Тож сміливо одягаймося відповідно до сезону і починаймо без фанатизму вивчати нові стежки для наших ніг. Біг має бути корисним. Якщо ви готові до бігових пригод, тоді вперед. Побігли!

За своїми властивостями біг підходить практично усім – і для цього не потрібно жодної підготовки, тільки проконсультуватися із лікарем. Наша стопа – це той здоровий елемент, який насправді добре пристосований до бігу і добре справляється із нерівностями поверхні.

Виходячи на вулицю, просто біжіть. Спочатку одягніться за сезоном і визначте приблизну відстань, яку б хотіли пробігти. Чітка ціль допомагає врятуватися від психологічного супротиву. Для початку це може бути стадіон або стежка в парку – залежно від уподобань спортсмена. Насамперед потрібно зробити розминку, розігріти тіло – і вперед! Біжіть із комфортним темпом, а якщо відчуваєте, що можна пробігти більше, – то це лише плюс. Коли біг прийде у ваше життя, воно наповниться новими яскравими та енергійними днями.

Біг як спосіб налаштування здорового стилю життя

Бігати можна в усі сезони – це залежить від вашого організму. А от чим він корисний, можна тільки переконатися на особистому досвіді. Найперше, це здоровий стиль життя, який передбачає правильне харчування, дисципліну, здоровий сон, зменшення депресії, підґрунтя для старості, кар’єрний ріст, покращення сексуального життя, зменшення захворюваності. Не вірите? Одягніть кросівки і переконаєтеся!

Покращення сну

Якщо людина скаржиться на поганий сон, регулярний біг стане у пригоді й може навіть вилікувати від безсоння. Той, хто бігає, швидше засинає і має якісний сон, адже тіло втомлюється на тренуваннях і готове спати будь-де.

Правильне харчування

Люди, котрі займаються бігом, помічають, що регулярні заняття потребують здорового харчування, щоб організм швидше відновлювався.

Дисципліна

Планування графіку та внесення туди тренувань – це початок дисципліни, яка допоможе вам їх не пропускати. Якщо запланували побігати зранку, то не варто переносити це на вечір. Дисципліна дає нам шанс не зірватися і з часом отримати причину пишатись собою!

Зменшення депресії

Під час бігу виділяються ендорфіни, так званий гормон щастя. Він дозволяє нам відчувати себе кращими і бажаними в усіх аспектах життя, при цьому бореться із поганим настроєм, стресом і депресією. Полюбіть бігати – і ви назавжди позбудетеся поганих думок. У вас на них не буде часу.

Підґрунтя для старості

Думаєте про здоровий організм на старості? Біг цьому посприяє. Те, що ми закладемо у молодості, зробить тіло міцнішим на довгі роки. Активність і рух допоможуть суглобам бути здоровими та зменшать ймовірність неврологічних захворювань.

Кар’єрний ріст

Шукаєте кращі перспективи у роботі? Тоді вам бігати! При фізичній активності збільшується енергійність мозку – і це дає змогу чудово налаштуватися.

Покращення сексуального життя

Бігаючи часто і регулярно, наші тіла змінюються, покращуються, ми відчуваємо себе бажанішими у ліжку. Хочеться більше показувати своє тіло й робити його досконалішим. Біг збільшує не лише енергію, а й самооцінку. У чоловіків виробляється більше тестостерону і зменшується шар жирової тканини. У жінок підвищується сексуальний потяг.

Зменшення захворюваності

Що більше ми бігаємо, то більше міцніє імунітет і зменшуються шанси захворіти. Під час бігу легені очищаються, а підвищена температура тіла вбиває бактерії. Головне – регулярно й уважно ставитися до пробіжок, щоб не виникати перетренованості.

Біг – завжди правильні ліки

Не таємниця, що завжди було модним бути здоровим. Біг – це та пігулка, яка продовжує життя. Так, він не є одним із бюджетних варіантів, бо з часом вам захочеться побігати різними країнами. Захоплення привело мене до того, що тепер думаю пробігтися Гренландією серед вічного льоду та снігу. А чому б і ні? Біг має властивість допомагати реалізувати свої туристичні бажання.

Аби любов до бігу привела нас далеко-далеко, потрібно почати з вибору правильного одягу та взуття. Річ у тім, що нашим стопам потрібно буде адаптуватися під навантаження. Вибір бігового взуття має бути індивідуальним, не потрібно нікого слухати чи вірити рекламі, знайдіть те, що підійде вашим ногам, за допомогою спроб і тестувань.

Бігати чи не бігати – вибір кожного, але кожен хоче почувати себе здоровим та енергійним. Біг – це чудовий метод. Тому встаємо, біжимо і слухаймо свій організм, він сам відчує, коли нам потрібно зменшити, збільшити темп або зробити паузу. Бігайте для задоволення! Ставайте прикладом для наслідування! Зробіть із свого тіла здоровий храм, адже в здоровому тілі – здоровий дух!

Автор: Таран Микола,
бігун-ультрамарафонець

Джерело: http://egoistmagaz.in.ua/2020/05/07/running/#more-3328

Як зрозуміти, що піджак сидить ідеально?

Чи ростуть м’язи, якщо вони не болять після тренування?

Сон і маса тіла#2021-33 (08/18/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com