rss
09/23/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ В офісі не можна працювати віддалено. Де ставлять кому пошукачі?

Чи готові пошукачі повертатись до офісного режиму роботи? Чи вони бажали би й надалі працювати вдома, а чи вважають, що повертатись до офісів ще зарано, адже небезпека ще не минула? А якщо і повертатись, то що, на їхню думку, повинні зробити роботодавці, щоб забезпечити захист здоров’я співробітників? Експерти grc.ua дослідили це.

Нещодавно Sundar Pichai, голова компанії Alphabet, до складу якої входить Google, повідомив працівникам про те, що вони, скоріше за все, будуть працювати з дому до кінця року. Для тих, хто має працювати на робочому місці, офіси заплановано відкрити у червні чи липні. Facebook також оголосив про те, що співробітники можуть продовжувати працювати вдома до кінця 2020, хоча офіси буде відкрито з 6 липня. А співробітники Twitter можуть не повертатись до офісів і після завершення карантину, та продовжити працювати з дому, якщо у них є бажання та можливості для цього. Про це повідомив голова компанії Джек Дорсі: «Останні кілька місяців показали, що ми справляємося з роботою в такому режимі, тому, якщо обставини наших співробітників дозволяють їм працювати з дому, і вони хочуть продовжувати, ми дозволимо це».

На жаль, нам достеменно не відомо про те, як на ці новини відреагували співробітники компаній. Проте ми знаємо, що понад третину (37%) учасників опитування grc.ua оцінили переваги віддаленої роботи та бажали б працювати так і надалі. Майже кожен п’ятий (21%) респондент вважає: небезпека вірусу ще не минула, а тому скасовувати віддалений формат ще зарано. Трохи менше (19%) учасників, навпаки, не змогли призвичаїтись до надомної роботи і воліли якнайшвидше повернутись в офіси. Ще 15% опитаних декларують готовність до такого повернення, проте за умови, якщо роботодавець вживатиме додаткових заходів для захисту здоров’я співробітників. У варіанті «Інше» (9% всіх відповідей) найчастіше фігурують побажання мати гнучкий графік та міксувати надомну та офісну роботу.

Те, що гнучкий графік роботи бачиться оптимальним чи бажаним у теперішніх умовах, зазначили респонденти і відповідаючи на питання про те, які саме додаткові кроки мали б зараз здійснити роботодавці. Такий варіант обрали 62% опитаних. Ще майже половина респондентів (48%) вважають, що, попри послаблення карантинних обмежень, роботодавці мають надати можливість працювати віддалено до остаточної стабілізації ситуації. 43% опитаних вважають, що в компаніях мають бути посилені санітарно-гігієнічні норми, а 38% – що роботодавці повинні забезпечити корпоративний трансфер, допомагаючи співробітникам уникати скупчень людей. Про бажання мати страховку заявило 36% респондентів, ще майже кожен п’ятий (21%) вважає, що бізнес має виділяти додатковий бюджет на оздоровлення співробітників. Лише 2% опитаних думають, що ніяких додаткових заходів роботодавці вживати не повинні.

Джерело: Grc.ua (https://grc.ua)

А якщо пенсія – завтра? Хочу стати landlord’ом!

Чи почав бізнес виходити «з дому»?

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com