rss
09/29/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ СУМ в Австралії привітала нововисвяченого єпископа Мельбурнської єпархії Миколу Бичка
Title 
 Фото: Ukrainian Youth Association of Australia –
CYM Australia у Facebook

Спілка української молоді (СУМ) в Австралії привітала нововисвяченного єпископа Миколая Бичка для Мельбурнської єпархії свв. апп. Петра й Павла, яка охоплює всю Австралію, Нову Зеландію та Океанію.

Про це йдеться на сторінці СУМ в Австралії в Facebook.

«Нехай Ваше єпископське служіння буде сповнене радістю і відчуттям Божої любові та батьківської теплоти для своїх вірних! Многая Літа, Владико!», – йдеться в привітанні.

Миколу Бичка висвятив глава Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук).

«Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у свято П’ятдесятниці здійснив Чин архиєрейської хіротонії правлячого єпископа єпархії Святих апостолів Петра і Павла в Мельбурні (Австралія) Миколи Бичка для українців Австралії, Нової Зеландії, та країн Океанії», – йдеться у повідомленні Інформаційного ресурсу УГКЦ.

Title 
 Фото: Львівська Архиєпархія УГКЦ

Блаженніший Святослав зазначив: «Ми довго його шукали, у лоні нашого Синоду, у лоні різних спільнот. Ми довго шукали нового єпископа для українців в Австралії. Ми дякуємо, що силою і діянням Святого Духа сьогодні, у свято П’ятдесятниці, Господь його помазав».

Предстоятель УГКЦ також подякував новому владиці Миколі Бичку за те, що він «пішов на повний контакт із Богом, відкрив своє серце і дав себе повести Духові Святому».

«Вас Господь Бог зробив дароносним єпископом, якого посилає до Австралії, Нової Зеландії і країн Океанії, щоб обновити благодаттю там нашу Церкву, нашу громаду, бути світлом надії на майбутнє для наших людей», – додав глава УГКЦ.

Як повідомлялося, 15 січня 2020 року в Ватикані було повідомлено про те, що Папа Франциск призначив новим єпархом єпархії УГКЦ Святих Петра і Павла у Мельбурні преподобного о. Миколу Бичка, ЧНІ, на той час парафіяльного сотрудника на парафії Святого Івана Хрестителя в Ньюарку, США.

Закінчення школи – 2020

У США відзначили День Героїв України

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com