rss
07/02/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Автосвіт \ Марку Infiniti чекає повне «перезавантаження»

У нових автомобілях Infiniti стане ще більше спільного із Nissan.

Стратегія «реновації», озвучена керівництвом альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi наприкінці минулого місяця, не могла залишити поза увагою марку Infiniti. Оскільки продажі автомобілів із шильдиком Infiniti продовжують падати, у найближчому майбутньому на марку чекає «перезавантаження». За словами головного виконавчого директора Nissan Ашвані Гупта (Ashwani Gupta), призначеного відповідальним за реалізацію трирічного плану виходу з кризи, преміальний підрозділ перетвориться за зразком «Nissan плюс». Про це повідомляє Automotive News.

План повернення Infiniti «колишньої пишноти» полягає у ширшому використанні платформ і технологій Nissan. Це може означати зникнення з лінійки існуючих задньопривідних автомобілів Infiniti, а перші моделі «перезапущеної» марки з’являться у 2023 році. Основним ринком їхнього збуту стануть США та Китай. Цілком ймовірно, що нові моделі Infiniti розділять основу із такими продуктами Nissan, як Altima і Maxima, тобто отримають передній привід і ті ж силові пристрої. Крім того, їм дістанеться фірмова гібридна система Nissan – e-Power, але для моделей Infiniti її віддачу планується підвищити.

Зараз основний ринок Infiniti – США. У 2019 світові продажі автомобілів підрозділу склали 188 994 одиниць, з них 117 708 продали у США. При цьому, в порівнянні з 2018 роком, продажі марки на місцевому ринку впали на 21%. Перегляд стратегії Nissan і загалом альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi повинен виправити ситуацію на краще. Саме на це і спрямована нова стратегія розвитку японсько-французького альянсу, озвучена минулого тижня.

ТОП-10 автомобілів, від яких намагаються позбутися якомога швидше

Французька марка Facel повертається на ринок через 56 років

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com