rss
09/23/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Сильний той, хто може багато від чого відмовитися

«Роль жінки у вирішенні глобальних викликів» – самe на таку тему у Києві відбувся уже четвертий поспіль міжнародній форум Business Woman. Щоправда, цього року організатори форуму провели цей захід у віртуальному онлайн-режимі.

Протягом чотирьох годин тривання форуму, десятки жінок-доповідачів, серед яких – політикині, керівниці бізнесів та організацій, громадські діячки та волонтерки – представили різні сфери діяльності із 15-країн світу.

Організація українських жінок (UWB Ukrainian Women United, NFP) уже вдруге отримала запрошення представляти українську діаспору США на форумі. Цього року UWB президент Ольга Наконечна була офіційним промовцем організації. Також вітаємо з дебютом нашу членкиню Олену Мелоні.

Ділились досвідом, обговорювали ситуацію глобальної кризи, з якою зараз бореться світ, висловлювали своє бачення ролі жінок та жіночих організацій в реагуванні на реалії сьогодення, колективно змальовували портрет тієї жінки сучасності, її основних рис та характеристик, які допомагають їй бути успішною та продуктивною, незважаючи на обставини.

Організація українських жінок слугує живим прикладом перевинаходження себе, адаптування до нових навколишніх умов, модифікації діяльності у тих напрямках, які є актуальними сьогодні. Зокрема, 27 травня відбулася третя акція «UWU Meals for Heroes» наша організація профінансувала смачні обіди як символ подяки для героїв сьогодення - поліцейських. Дівчат-волонтерів з теплом і приємністю зустріли у Niles Police Department. Цього разу частував український ресторан «Шоколад». Попередньо цього місяця було здійснено візити подяки до медиків та пожежників. Приємно, коли в цей безпрецедентний час ми можемо, хоч трохи, підтримати власниць бізнесу в нашій громаді, роблячи добру справу для всієї спільноти. Дійсно, соціальне дистанціювання – не означає соціальне роз’єднання, що ми, як команда, довели своїми діями.

Дякуємо всім, хто зміг долучитися: Уляні Третяк, Інні Попко, Александрі Андрейчук, Софії М. Георгієв, Ользі Наконечній, та наймолодшому волонтерику – Севару Цоневу (7 років).

Дякуємо кредитівці «Самопоміч» за постійну підтримку.

Сучасний світ стер багато гендерних стереотипів та кордонів, однак жіноча сутність, яка проявляється у жертовності, терпінні, вмінні співчувати та співпереживати, прямо відображається у високій адаптивності жінки до змін. Зараз, як ніколи, ця здатність допомагає жінкам в усіх сферах діяльності не лише з порівняною легкістю прийняти факт, що світ змінився, але і знайти та реалізувати себе у нових обставинах.

Адже сильний не той, хто може собі багато дозволити, а той, хто може багато від чого відмовитися!

 

Просимо вподобати нашу сторінку на фейсбуку UWB Ukrainian Women United, якщо ви ще цього не зробили, і приєднуватися до наших майбутніх відео-семінарів, конференцій, ініціатив доброї волі.

 

Прес служба UWU

[email protected]

Страви для героїв — від Організації Українських Жінок

Закінчення навчального року у школі українознавства ім. Василя Стуса в м. Чикаго

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com