rss
07/02/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Бунт у ліберальній Америці

Хвиля погромів і пограбувань, що охопили США за останні дні, здебільшого концентрується у ліберальних штатах і мегаполісах. Міннеаполіс (Міннесота), Портленд (Орегон), Нью-Йорк, Вашингтон – тут десятиліттями одноосібно правила Демпартія.

Хоча ще зовсім недавно демократи щосили потурали вуличним сутичкам і діям «антифа»: коли це було їм вигідно. Скажімо, у Портленді влада вже давно віддала «антифашистам» весь центр міста, де ті постійно мітингують і влаштовують пограбування.

Рік тому мер Портленда Тед Уілер віддав наказ поліції не захищати мітинг прихильників Дональда Трампа. Все скінчилося бійками учасників акції з бійцями «антифа».

Міннеаполіс восени приймав на стадіоні ралі Трампа. Мер Джейкоб Фрей, від якого зараз вимагають піти у відставку, особисто проводив антитрампівські мітинги. Генпрокурор Міннесоти Кейт Еллісон позував із книжкою-інструкцією «антифа». У підсумку, і цей захід Трампа завершився бійками між його прихильниками й «антифа».

Тепер республіканці спостерігають за тим, як вирощені демократами «хунвейбіни» почали їх же самих і громити. За іронією долі, дісталося і штаб-квартирі ліберального CNN, який роками виправдовував дії «антифа», й інфраструктурі найліберальніших мегаполісів Америки.

Але не варто очікувати, що демократи при владі якось відрефлексують цей момент і почнуть боротися проти «антифа». Зовсім навпаки, уряд Міннесоти вирішив такий когнітивний дисонанс просто: звинувативши у погромах якихось міфічних «білих націоналістів».

Джерело: «Політика в Америці»
(https://www.facebook.com/usapoliticsonline)

Минулі вихідні у Чикаго – одні з найкривавіших за останній рік

В Іллінойсі триває 3 етап виходу з карантину

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com