rss
07/02/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ В Іллінойсі храми зможе відвідувати більша кількість вірян

Губернатор штату Іллінойс Дж. Р. Пріцкер оприлюднив нове розпорядження, яке стосується проведення релігійних служб.

Департамент охорони здоров’я Іллінойсу опублікував дев’ятисторінковий документ, в якому викладено рекомендації щодо проведення богослужінь.

Дві чиказькі церкви, Elim Romanian Pentecostal Church, із Albany Park, та Logos Baptist Ministries, із Niles, подали позов до федерального суду з проханням скасувати обмеження на проведення релігійних служб. Позивачі стверджували, що ці обмеження – неконституційні.

Відповідно до нового розпорядження, департамент охорони здоров’я Іллінойсу і далі рекомендує проводити богослужіння у присутності не більше, ніж 10 осіб. Якщо це неможливо, то у церкві дозволено бути присутнім тій кількості осіб, яка складає 25% від пропускної здатності будівлі чи максимальної кількості відвідувачів, а саме – 100 осіб.

«Ці рекомендації не зобов’язують та не заохочують храми відновлювати свою діяльність», – йдеться у розпорядженні. «Насправді, наполегливо рекомендується, щоб релігійні громади продовжували сприяти проведенню служб у дистанційному режимі, особливо для тих, хто вразливий до COVID-19, зокрема, людей похилого віку та осіб із супутніми захворюваннями».

У розширеному розпорядженні Дж. Пріцкера про обов’язкове перебування вдома, яке набуло чинності 1 травня, відвідування храмів згадувалося серед дозволених основних видів діяльності. Проте храм одночасно могли відвідувати тільки до 10 осіб.

Минулі вихідні у Чикаго – одні з найкривавіших за останній рік

В Іллінойсі триває 3 етап виходу з карантину

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com