rss
07/02/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ В Іллінойсі триває 3 етап виходу з карантину

Відповідно до розпорядження губернатора Дж. Пріцкера, допускаються зібрання осіб, що складаються з 10 осіб або менше. Усі поїздки мають відповідати рекомендаціям департаменту охорони здоров’я Іллінойсу та Центрів контролю та профілактики захворювань у США. Усі заклади охорони здоров’я працюватимуть відповідно до затверджених департаментом охорони здоров’я штату вимог.

У школах P-12 та середніх школах і далі триватиме дистанційне навчання. Працюватимуть дитячі садочки та заклади, де реалізовуватимуться літні програми, проте із певними обмеженнями.

Літні денні табори, які не мають ліцензії департаменту у справах дітей та сім’ї, зможуть працювати лише протягом дня.

Діяльність у відкритих парках дозволено у групах із 10 або менше осіб. Як і роботу кемпінгів – лише за умови дотримання соціальної дистанції.

Групі з 10 і менше осіб можна подорожувати на човнах, але вони повинні носити маски тоді, коли дотриматися соціальної дистанції неможливо.

Шанувальникам гольфу можна грати у групах до чотирьох осіб.

Запрацювали також і відкриті майданчики для стрільби та відкриті курси з пейнтболу – але за присутності не більше, ніж 10 осіб у групі та наявності масок на обличчях. Між кожною групою має бути 30 футів дистанції.

Організації, які проводять оздоровчі спортивні заходи для молоді, можуть проводити заняття, які не передбачають контактів між людьми та дозволяють підтримувати 6 футів соціальної дистанції. Змагання наразі заборонено.

Водночас відновили свою діяльність, за умови дотримання рекомендацій IDPH і соціальної дистанції, фабрики, бари та ресторани. Відвідувачів ресторанів (не більше, ніж 6 осіб) обслуговуватимуть на відкритих майданчиках. Мінімальна відстань між столиками – 6 футів. Обслуговуючий персонал зобов’язаний носити маски.

Відновили свою діяльність і перукарні, проте і працівники, і їхні клієнти зобов’язані носити маски. Масажі та такі процедури, як обгортання та скраби для тіла, можна проводити протягом 30 хв або менше.

Клієнт зможе отримати послугу тільки у випадку, якщо у нього не було підвищеної температури щонайменше останні 72 години, і минуло щонайменше 10 днів з моменту появи симптомів коронавірусу.

Фітнес-тренування у приміщенні можливі тільки тет-а-тет із тренером, а на відкритому повітрі – за присутності до 10 учасників. Це стосується і тренажерних залів, танцювальних залів та ін.

Обладнання необхідно дезінфікувати як до, так і після використання, під час фізичних навантажень – підтримувати між учасниками відстань 10 футів. Маски потрібні, коли учасники не займаються фізичними вправами.

Контактні вправи – бокс, спаринг, боротьба – наразі під забороною. Тренувальні заняття, пов’язані з діяльністю, в якій використовуються боксерські груші, дозволено, проте обладнання потрібно дезінфікувати до та після кожного використання.

Обладнання не можуть використовувати кілька осіб одночасно, за винятком, якщо вони мешкають в одному приміщенні.

Відповідно до розпорядження, почали працювати і заклади роздрібної торгівлі. Компаніям дозволили відкрити максимум 50% площі магазину або пускати 5 клієнтів на 1000 квадратних футів торгової площі. Клієнтам доведеться носити маску. Їм заборонено приносити із собою пакети для багаторазового використання.

Такі ж вимоги стосуються і хімчисток, майстерень із ремонту електроніки, взуття, автомийок та інших подібних постачальників послуг.

В офісах дозволено проводити ті операції, які не передбачають присутність клієнтів. Йдеться, зокрема, про юридичні, бухгалтерські послуги, проектно-конструкторську діяльність, за умови збереження соціального дистанціювання. В офісі можуть працювати одночасно не більше ніж 50% працівників. Ті працівники, які можуть працювати вдома, продовжуватимуть виконувати свої обов’язки віддалено.

Раніше мер Чикаго Лорі Лайтфут заявляла, що в Чикаго третій етап виходу з карантину розпочнеться 3 червня. Однак, у зв’язку із масовими заворушеннями, які відбувалися у Чикаго минулого тижня, 31 травня Лайтфут зазначила, що вона та інші чиновники не визначились, чи може місто перейти до наступного етапу.

Лайтфут згадала, що деякі підприємства, які хотіли відновити свою діяльність після карантину, дуже постраждали від вандалізму та пограбувань, які прокотилися містом ввечері 30 травня.

«Жахливо, що, після настільки довгого закриття, ці бізнесмени готувалися до відкриття 3 червня, розставляли літні столики. А тепер, замість святкування, вони думають, як впоратися з відчаєм», – зауважила Лайтфут.

Минулі вихідні у Чикаго – одні з найкривавіших за останній рік

В Іллінойсі храми зможе відвідувати більша кількість вірян

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com