rss
07/02/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Чикаго є одним з трьох епіцентрів коронавірусу в країні

За словами д-ра Deborah Birx, голови робочої групи Білого дому з протидії пандемії, досі епіцентрами коронавірусу у США залишаються Лос-Анджелес, Вашингтон і Чикаго. Ці міста мають відсоток осіб із позитивною реакцією на захворювання приблизно 20%. Як стверджує Birx, відсоток осіб із позитивною реакцією у решті великих міст становить менше, ніж 10%.

Вона звернулась до Центрів із боротьби та запобігання хвороб США з проханням дослідити, чому в згаданих містах, незважаючи на розпорядження про обов’язкове перебування вдома, не зменшується кількість хворих.

Тим часом мер Чикаго Лорі Лайтфут категорично не погоджується із твердженням Deborah Birx. Вона переконує, що слова Birx – не підтверджені фактами.

Однак того ж дня, 22 травня, доктор Allison Arwady, комісар департаменту охорони здоров’я Чикаго, визнала, що в окрузі Cook зафіксовано більшу кількість випадків захворювань на коронавірус, ніж у будь-якому іншому окрузі США.

«Частково так склалося тому, що ми – великий округ», – заявила на брифінгу Allison Arwady. «А частково тому, що у нас був великий спалах коронавірусу».

Станом на 25 травня, в окрузі Cook було зареєстровано 29 638 хворих на коронавірус, 1364 осіб померли. У Чикаго, відповідно, 42 372 хворих, 1940 осіб загинули.

Arwady підкреслила, що вперше за останній час у Чикаго спостерігається спад загальної кількості хворих, зокрема, й у кольорових громадах.

Національна гвардія допомагає подолати наслідки повені

В Іллінойсі по-новому інформуватимуть про поширення коронавірусу

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com