rss
07/02/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Подати заявку на податкові повернення можна онлайн

Платники податків, які мають право на повернення суми за надміру сплачений податок на нерухомість, матимуть можливість скористатися нововведеннями на cookcountytreasurer.com. Нові засоби дозволять їм подавати документи в електронному вигляді замість того, щоб надсилати їх поштою.

Про це заявила скарбник округу Cook Марія Папас.

«Подання на повернення коштів стало простішим і з поважних причин», – каже Папас. «Через пандемію новою нормою може бути те, що люди не зможуть відвідувати державні установи, щоб подати документи або отримати відповіді на запитання щодо податків особисто. Отже, ми дозволимо їм «відвідати» нас вдома».

Папас попросила консалтингову фірму Applications Software Technology LLC (AST) інтегрувати систему управління взаєминами з клієнтами (CRM) Salesforce із веб-сайтом, щоб упорядкувати процес подання заявок на повернення коштів, спричинених переплатою та відсутніми податковими пільгами. Тепер платники податків можуть вести пошук своїх податкових повернень за адресою нерухомості та натиснути відповідну кнопку, щоб подати заявку на повернення коштів.

«Не потрібно приходити в офіс. Подавайте заявки в Інтернеті на наявні повернення коштів на суму $79 млн та $44 млн – за відсутні податкові пільги на нерухомість в окрузі Cook», – заявила Марія Папас.

Система також дозволяє платникам податків подавати, у разі необхідності, підтверджуючу документацію. Відсутність паперової тяганини дозволить зменшити на один тиждень час, який необхідний офісу скарбника, щоб повернути кошти у зв’язку з переплатою. За словами Папас, у результаті офіс скарбника зекономить до трьох-п’яти тижнів на обробці запитів. Щороку у паперовому вигляді офіс отримує близько 16 тис. заявок.

В офісі Папас також модернізували систему CRM, яку офіс розробив у 2001 році. Відтак інформація про заявки на повернення коштів та інші запити, які стосуються податку на нерухомість, міститься в єдиній базі даних.

«Наша система CRM випереджала свій час, – зазначила Папас. – Тепер ми переходимо до наступного рівня ефективності».

Національна гвардія допомагає подолати наслідки повені

В Іллінойсі по-новому інформуватимуть про поширення коронавірусу

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com