rss
07/02/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ День пам’яті у США вивів на перший план президентські перегони
Title 
 Фото – з ФБ-сторінки Дональда Трампа

Президент Дональд Трамп на Національному кладовищі у Балтиморі вшанував пам’ять американських військових, полеглих у всіх війнах за історію США. Він вкотре підкреслив свій статус «президента воєнного часу».

За словами Трампа, сьогодні Америка перебуває у стані війни з невидимим супротивником – коронавірусом. Але вона обов’язково переможе і вийде з кризи сильнішою, ніж була раніше. А на передовій цього конфлікту зараз перебувають не військові, а медики та лікарі.

«Президент воєнного часу», на думку стратегів адміністрації Трампа, – це найбільш виграшний для нього образ. Адже, як відомо, майже всі американські президенти, які брали участь у виборах у період конфліктів, змогли переобратися на новий термін.

Місце дії обрано не випадково – саме у Балтиморі, під час війни 1812 року між США та Великобританією, було написано текст чинного американського гімну.

Кладовище Балтімора на час пандемії було закрите для відвідувачів, і місцева влада виступала проти поїздки Трампа сюди. Втім, у Білому домі вважають, що святкування Дня пам’яті у традиційному форматі покаже американцям, що перемога – вже близько, і життя незабаром налагодиться.

Водночас, не залишився осторонь від пам’ятних заходів і Джо Байден. Колишній віцепрезидент США вперше за два місяці залишив свій домашній «бункер», щоб відвідати Меморіальний парк у рідному Делавері.

Байден сказав журналістам, що він перебуває вдома за рекомендацією лікарів, а не щоб пересидіти численні скандали навколо власної персони. Він впевнений, що президентська кампанія демократів працює на відмінно і без його участі. Наразі Байден має намір лише продовжувати проводити онлайн-стрім і нічого більше.

Джерело: USApoliticsonline
(https://www.facebook.com/usapoliticsonline)

 

Національна гвардія допомагає подолати наслідки повені

В Іллінойсі по-новому інформуватимуть про поширення коронавірусу

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com