rss
01/23/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ В Іллінойсі по-новому інформуватимуть про поширення коронавірусу

Зокрема, більше не повідомлятимуть про загальну кількість хворих і загиблих від коронавірусу в лікувальних закладах для хронічних хворих. Замість цього розкриватимуть інформацію тільки про останні випадки захворювань. Про це повідомляє Associated Press.

За даними Chicago Tribune, департамент охорони здоров’я Іллінойсу минулого тижня почав надавати інформацію лише про будинки для людей похилого віку та інші заклади, у яких за останні чотири тижні було зареєстровано один новий випадок коронавірусу. Департамент припинив публікувати інформацію про ті установи, у яких не було зареєстровано жодного нового випадку захворювання на коронавірус за останні 28 днів.

«Наш пріоритет – зосередити увагу на тих об’єктах, які зараз переживають спалах коронавірусу, а також надати громадськості інформацію про поточний стан, пов’язаний із COVID-19, у штаті Іллінойс», – повідомила прес-секретар департаменту Melaney Arnold.

Багато хто критикує таке рішення, аргументуючи, що люди, які обирають лікувальний заклад, не матимуть усієї інформації, необхідної для прийняття рішення.

Bob Gallo, директор AARP Illinois, заявив, що його організацію турбують нововведення, оскільки це заважає людям ознайомлюватися з даними про поширення коронавірусу в окремих установах.

«Ця інформація – надзвичайно важлива, особливо для тих, хто у складній ситуації шукає заклад, якому вони зможуть довіряти», – зауважив Gallo.

Як і в інших штатах США, найбільше від коронавірусу постраждали заклади для хронічних хворих. З понад 4 710 людей у штаті, які померли від вірусу, понад 2000 були пацієнтами таких закладів.

За даними департаменту охорони здоров’я Іллінойсу, станом на 25 травня в штаті було зафіксовано 1713 нових випадків захворювань на коронавірус, 31 особа померла. Усього у штаті зареєстровано 112 017 хворих на COVID-19, загинули 4884 особи. З початку пандемії було протестовано 769 564 особи.

Національна гвардія допомагає подолати наслідки повені

Затверджено бюджет штату

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com