rss
01/23/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Національна гвардія допомагає подолати наслідки повені

Минулого тижня чотири округи Іллінойсу оголосили стан надзвичайної ситуації у зв’язку із повінню. Губернатор Іллінойсу Дж. Р. Пріцкер також проголосив аналогічний стан в округах Grundy, Pike, Scott і Morgan.

«Оголошення надзвичайної ситуації забезпечить підтримку штату громадам, щоб укріпити місцеві дамби та захистити громади від підвищеного рівня води у річках», – йдеться у повідомленні офісу губернатора.

Title 
 Фото – з ФБ-сторінки Illinois National Guard

З ініціативи Агентства з управління надзвичайними ситуаціями Іллінойсу, щоб допомогти громадам, розташованим уздовж річки Іллінойс, було вирішено викласти мішки з піском.

«Я доручив всім органам мого офісу зробити все можливе, аби допомогти місцевим громадам підготуватися та адекватно реагувати на потенційні ризики від повені, які є в поточному прогнозі», – заявив Пріцкер. «COVID-19 змінив усі аспекти нашого життя. Це також стосується того, як ми реагуємо на надзвичайні ситуації або катастрофи. Наші агентства з охорони громадської безпеки співпрацюють, щоб надати рекомендації, які допоможуть зменшити потенційний ризик (від повені – ред.) та гарантувати всім безпеку».

Пріцкер заявив, що 60 військовослужбовців Національної гвардії, які надаватимуть допомогу постраждалим, попередньо перевірили на наявність коронавірусу.

В Іллінойсі по-новому інформуватимуть про поширення коронавірусу

Затверджено бюджет штату

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com