rss
01/23/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Спорт \ Як пандемія зірвала мегабій Ломаченка

Гонорари елітних боксерів впали у кілька разів. Днями чемпіон світу в легкій вазі (до 61,2 кг) за версією Міжнародної боксерської федерації (IBF) Теофімо Лопес розповів, що його бій з Василем Ломаченком не відбудеться.

Мовляв, зараз Василь перебуває в Україні, і через закриття кордонів не зможе повернутися до США. За інформацією Mixsport, основна причина – не закриття кордонів, а значне скорочення гонорарів боксерів.

Спочатку за бій з Лопесом Ломаченко мав отримати рекордний гонорар у своїй професійній боксерській кар’єрі. Але це було до пандемії коронавірусу. Зараз же ринок боксу змінився, і українець може розраховувати на суму, яка є в чотири рази меншою.

Такі зміни викликані кон’юнктурою ринку. Правами на бої Василя володіє американська компанія Top Rank, яка і виплачує гонорари Ломаченку. Головним джерелом доходів Top Rank є продаж телеправ на свої боксерські шоу. Партнер Top Rank – телевізійний гігант ESPN, який завдяки якісному контенту розвиває свою стрімінгову платформу ESPN+.

Контракт, підписаний в 2018 році, дозволив Top Rank генерувати більше прибутку і підвищити гонорари своїм бійцям. Але в останні місяці ситуація змінилася. ESPN не закуповує трансляції у Top Rank, бо спортивні шоу не проводяться. Контракт телепартнера з промоутерською компанію переглядається. І це безпосередньо впливає на гонорари боксерів.

До того ж, промоутерські компанії в нинішніх умовах тимчасово позбавляються ще однієї значної статті доходів. Перші свої боксерські шоу після пандемії проводитимуть без глядачів. А продаж квитків на шоу була другою статтею доходів після продажу телеправ.

Ці причини і визначили обвал гонорарів боксерів. В ідеалі – тимчасовий. Але чемпіону, який розраховував заробити 4,5 мільйона доларів за бій, психологічно важко сприйняти те, що тепер за цей же поєдинок він отримає 1,1 мільйона.

Днями навіть 88-річний американець Боб Арум, промоутер Ломаченка, розповів, що тепер боксерам доведеться змиритися зі значним скороченням гонорарів. Факт в тому, що найбільший гонорар в нинішніх умовах Василь може заробити в поєдинку з Лопесом. З рештою суперників він буде значно меншим.

Джерело: «Укрінформ»
(https://www.ukrinform.ua/rubric-sports/3026001-ak-pandemia-zirvala-megabij-lomacenka.html)

Лобановський ще в 60-ті слухав «Голос Америки»

Нова реальність футболу

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com