rss
09/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Автосвіт \ З’явилися офіційні фото електричного кросовера BMW iX3

У мережі з’явилися фото товарної версії електричного кросовера BMW iX3. Дебют новинки планується на 2020 рік. Модель стане першим батарейним авто марки BMW з технологією eDrive 5-го покоління.

Фото BMW iX3 з’явилися в сервісі «Instagram» на сторінці «scott26.unofficial». Машина на них майже повністю повторює однойменний концепт, але тут інакше оформлена решітка радіатора, є блакитні акценти на порогах і нижній секції бампера позаду. Про те, що фотографії – справжні, свідчать аеродинамічні колеса, анонсовані для кросовера на початку 2020 року.

Також вже відомо, що BMW iX3 перший отримає технологію еDrive 5-го покоління, яка дозволяє розмістити електричний силовий агрегат, трансмісію та силову електроніку в єдиному модулі, а також тягові акумулятори з катодами NMC 811.

У кросовера буде один електричний силовий пристрій, змонтований на задній осі. Його потужність складе 286 к. с. (400 Нм крутного моменту). Тягова батарея на 74 квт/год дозволить показати номінальний пробіг 440 км за циклом WLTP.

Українці презентували електровантажівку в стилі iPhone 11 Pro

Протиснутися у заторах: презентовано електрокар, що вміє звужуватися

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com