rss
09/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Автосвіт \ Українці презентували електровантажівку в стилі iPhone 11 Pro

Українські інженери з компанії Murmuration Technology презентували першу в Україні електровантажівку CoolOn. Про це йдеться у повідомленні глави компанії Віталія Бризгалова на його сторінці у Facebook.

Розробники з Кривого Рогу планують встановити на CoolOn електродвигун без магнітів у статорі – це дозволить утричі знизити вартість пристрою. Цей двигун вони експериментально встановили на старий мікроавтобус Peugeot J9, назвавши машину Murmurtesla.

Планується, що довжина CoolOn складе 5 м, ширина – 1,7 м, висота – 2,1 м. Електровантажівка отримає літій-залізо-фосфатний акумулятор ємністю 40 кВт, що забезпечить автомобілю запас ходу 200 км. При цьому модульна батарея дозволить збільшити необхідну ємність акумулятора, залежно від вимог замовника.

При цьому замість вантажного відсіку в машині може бути встановлено маніпулятор для різних робіт, зокрема, контейнери для збору сміття або ремонтну вишку.

Розробники відзначають, що електровантажівку CoolOn збиратимуть із українських комплектуючих. Дату початку продажу та ціну вантажівки наразі не оголошено.

Протиснутися у заторах: презентовано електрокар, що вміє звужуватися

В Японії розробили електроскутер, який можна скласти у наплічник

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com