rss
02/24/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Це цікаво \ Створено штучний інтелект для діагностики COVID-19

Дослідники зі США та Королівського коледжу у Лондоні розробили програму для штучного інтелекту (ШІ), яка може передбачити, чи є у людини COVID-19, на основі її симптомів.

Про це повідомляється на сайті Королівського коледжу (www.kcl.ac.uk).

«Модель ШІ використовує дані програми COVID Symptom Study для прогнозування зараження COVID-19 шляхом порівняння симптомів людей та результатів традиційних тестів на COVID-19. Дослідники кажуть, що це може допомогти населенню, де доступ до тестування – обмежений. Незабаром розпочнуться два клінічні випробування у Великій Британії та США», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, понад 3,3 млн осіб у всьому світі завантажили додаток COVID Symptom Study і використовують його для щоденних звітів про стан свого здоров’я, незалежно від того, чи почуваються вони добре, чи мають будь-які нові симптоми, такі як постійний кашель, лихоманку, втому та втрату смаку або нюху.

Дослідники проаналізували дані жителів Великої Британії і США, які регулярно реєстрували дані про стан здоров’я в додатку, близько третини з яких мали симптоми, пов’язані з COVID-19. Як з’ясувалося, з них 18 374 особи повідомили, що у них був тест на коронавірус, а у 7178 осіб тест дав позитивний результат.

Дослідницька група проаналізувала, які симптоми COVID-19 найчастіше пов’язані з позитивним тестом. Вчені з’ясували, що дані щодо втрати смаку та нюху (аносмія) були особливо вражаючими: дві третини користувачів з позитивним результатом на коронавірус повідомили про цей симптом, порівняно з більше, ніж однією п’ятою учасників, у яких результат тесту був негативним.

Отримані дані свідчать про те, що аносмія є сильнішим фактором, який прогнозує COVID-19, ніж лихоманка.

Потім дослідники створили математичну модель, яка з майже 80% точністю передбачала ймовірність того, що людина буде мати COVID-19, зважаючи на її вік, стать та поєднання чотирьох основних симптомів: втрату нюху або смаку, сильний чи постійний кашель, втому й втрату апетиту.

Чи стануть техногіганти ще могутнішими після кризи?

Відповідальний за «мозок» ракети

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2021-08

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com