rss
01/27/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Українки пригостили «Стравами для Героїв» чиказьких пожежників!

Цей травень 2020 року надовго запам’ятається. Нам всім дуже хочеться, щоб ця весна згадувалася саме теплом щирості сердець наших волонтерів організації Українських Жінок й щедрістю людей доброї волі. Й віддаючи, нехай ніколи ні в кого не забракне надії, віри, поміркованості, спокою, миру й достатку.

Ми вже вдруге зробили нашу благодійну акцію «Страви для Героїв». Щиро дякуємо нашим волонтерам: Наталії Онисько, Надії Крамар, Александрі Андрейчук, Інні Попко, бо речі такого роду є великою пожертвою часу, власних інтересів та родинного затишку. Особлива вдячність – Данилку (5 років) та Матвійку (3 роки) за чудову подячну листівку для пожежників. Уклінно дякуємо команді українського ресторану «Чарівний Глечик» за смачні традиційні страви та всю ту турботу, з якою вони їх приготували. Та знижкову ціну на всі ті смаколики для 30 героїв нашого дня, чи то щодня й сьогодення. Ми всі зворушені, не менше, ніж отримувачі. А в цей раз ними стали пожежники Niles Fire Department та Des Plaines North Maine Fire Department. Й ця місія UWU була би неможлива без підтримки наших спонсорів – кредитної спілки «Самопоміч» та компанії Kys Express. Друзі, дякуємо, що ви з нами, і підтримуєте наші добрі ініціативи.

Title Title Title 

Коли є справжня єдність, то є і впевненість, що все буде добре. Мир дому вашому, і ЗДОРОВ’Я всім, хто в ньому!

В наших планах – ще така третя подячна акція героям, які щоденно на передовій, та підтримка рестораторів нашої спільноти.

Просимо приєднуватися всіх небайдужих до спільної доброї справи!

Ділимося й новинами з України. Міжнародний форум Business Woman 2020 відбудеться вже 25-го травня. Бажаємо тільки успіху організаторам та всім учасникам. Радіємо, що пандемія не стала на заваді, й подія відбудеться у відео режимі. Вже вдруге наша організація братиме участь у форумі. Вітаємо нашого президента Ольгу Наконечну з її дебютом промовця. Пишаємося!

Title  Title

Просимо вподобати нашу сторінку на фейсбуку, якщо ви ще цього не зробили, і приєднуватися до наших майбутніх відео-семінарів та конференцій.

Вже так склалося, що серце українське, і наш генокод вишиті хрестиком. Щойно, 16-го травня, був День вишиванки, та 21-го маємо такий день на Міжнародному рівні – й ще одну нагоду вбрати обереги наших пращурів. Забарвити й звеселити весь світ, особливо зараз, у час пандемії. Будьмо!

Прес служба UWU

[email protected]

 

Трамп розкритикував Пріцкера: той замало працює для подолання коронавірусу

Відсоток осіб із позитивною реакцією на коронавірус у Іллінойсі зменшується

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com