rss
05/29/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Пелосі хоче врятувати багаті корпорації за допомогою податкових пільг і дешевої робочої сили

Пакет допомоги від впливу коронавірусу, який просувають демократи на чолі з Пелосі, врятує мільйонерів і мільярдерів, забезпечуючи великим підприємствам можливість вільно наймати нелегальних мігрантів та іноземців із протермінованими візами замість безробітних американців.

План спікера Палати представників Ненсі Пелосі коригує відсоток деяких податкових відрахувань, які раніше були суворо обмежені президентом Трампом. Таким чином, у прибережних штатах, таких, як Нью-Йорк, Массачусетс і Каліфорнія, бізнесмени отримають величезні податкові пільги.

Цей маневр дасть можливість платникам податків із річним доходом понад 1 мільйон доларів отримати у 2020 і 2021 роках непередбачений прибуток у розмірі понад 100 000 доларів.

«Зняття обмеження на два роки може коштувати понад 130 мільярдів доларів, при цьому приблизно половина доходу припаде на домашні господарства, з доходом понад 1 мільйон доларів на рік», – пишуть аналітики Комітету із питань федерального бюджету (CRFB). Вони також додають:

«У ситуації внесення цих правок заднім числом це призведе до того, що люди внесуть правки у свої податкові декларації за 2018 і 2019 роки. Але чеки з вирахуванням будуть, майже у всіх випадках, відправлені сім’ям із високим доходом. Середньостатистичне домогосподарство, яке заробляє понад 1 мільйон доларів, отримає понад 100 тисяч доларів. Домогосподарства, які заробляють менше, ніж 50 000 доларів, практично не отримають вигоди».

Аналогічним чином закон Пелосі забезпечить бізнеси нескінченним потоком дешевої нелегальної іноземної робочої сили, яку, за законом, їм буде дозволено найняти замість 36,5 мільйона американців, які зараз є безробітними через кризу.

Цей закон призупинить можливості Міністерства праці судити роботодавця, що наймає нелегальних мігрантів та осіб, які не мають діючої робочої візи. Окреме положення посилить конкуренцію іноземців із безробітними американцями, надавши можливість нелегалам отримати дозвіл на роботу.

Автор: Клим Карцев за матеріалами Breitbart

Джерело: «Континент»
(https://kontinentusa.com)

Трамп розкритикував Пріцкера: той замало працює для подолання коронавірусу

Відсоток осіб із позитивною реакцією на коронавірус у Іллінойсі зменшується

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com