rss
09/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Фрілансери, що втратили роботу внаслідок пандемії, зможуть претендувати на допомогу

11 травня в Іллінойсі запрацював онлайн-портал, на якому працівники зможуть, відповідно до CARES Act, подати заявку на допомогу з безробіття у зв’язку із пандемією коронавірусу.

Заявки на отримання допомоги із безробіття під час пандемії коронавірусу доступні працівникам, які подають не форму W-2, а форму 1099, як того вимагає федеральний CARES Act. Закон був прийнятий 27 березня та набув чинності 11 травня.

Як повідомляє департамент із питань зайнятості населення штату Іллінойс, фрілансери, незалежні підрядники та самозайняті особи, яким відмовили у виплаті допомоги із безробіття у штаті Іллінойс, починаючи з 11 травня, зможуть подати заявку на отримання допомоги у рамках програми Pandemic Unemployment Assistance. Кандидати повинні спочатку подати заявку та отримати відмову на регулярні страхові виплати на випадок безробіття, перш ніж департамент штату визначить їхнє право на участь у програмі, що фінансується за рахунок федерального бюджету.

Тим, хто втратив дохід чи працю через пандемію коронавірусу і не має права на страхові виплати на випадок безробіття, згідно із існуючими програмами штату, надається 100-відсоткова допомога із безробіття, яка фінансується за рахунок федеральних коштів, згідно із Coronavirus Aid, Relief, and Economic Security Act, також відомим як CARES Act. Президент Дональд Трамп підписав закон 27 березня.

Допомога, яка виплачується до 39 тижнів, потенційно доступна для тих, хто є безробітним у зв’язку з певними причинами, пов’язаними із COVID-19.

Минулого тижня офіс губернатора Дж. Р. Пріцкера заявив, що за попередні два місяці у штаті було розглянуто понад 1 млн заявок на допомогу із безробіття. За його словами, у департаменті бракує працівників, аби обробити усі заявки. Протягом останнього десятиліття у департаменті було скорочено понад 500 працівників, а решту працюють зі застарілими комп’ютерними системами. Відтак влада штату залучила позаштатних працівників, а також нових та колишніх співробітників, створила нові чати, голосові боти та кол-центр.

Згідно з повідомленням департаменту з питань розвитку найманої праці штату, «розробка та реалізація такої програми зазвичай потребує близько року, але її планують запровадити через 43 дні після прийняття законопроекту. Детальну інформацію про те, як подати заявку та отримати право на участь у програмі, можна переглянути на сайті https://www2.illinois.gov/ides/Pages/FAQ_COVID-19.aspx.

Щоб створити та підтримувати веб-портал, на якому можна подати заявку на допомогу із безробіття у зв’язку із пандемією коронавірусу, офіс Пріцкера уклав договір із консалтинговою фірмою Deloitte.

За словами губернатора, незалежні підрядники «створили абсолютно нову систему» з «набагато вищою спроможністю, ніж існуючі системи, якими користується IDES для працевлаштування. Тому я вважаю, що вона зможе впоратися з тими заявками на допомогу із безробіття, які надходять у систему PUA».

Згідно з даними, опублікованими WBEZ, 24 квітня та 28 квітня компанія Deloitte Consulting отримала від офісу Пріцкера два контракти, підписані на неконкурентній основі, на суму понад $22 млн. Перший контракт на суму $9,5 млн був підписаний із метою створення системи PUA, яка запрацювала 11 травня. Відповідно до другої угоди, вартістю понад $12,7 млн, компанія має найняти працівників у новий кол-центр, який займатиметься обробкою заявок, повідомляє WBEZ.

Консалтингова фірма може брати плату у розмірі $55 на годину – за звичайних працівників і до $315 на годину – за керівників програми. Прессекретар IDES повідомив, що у департаменті домовилися про зниження плати Deloitte і були задоволені минулою роботою компанії та її пропозиціями щодо технічної підтримки. Як повідомляє WBEZ, самих працівників найматимуть субпідрядники – техаська компанія Harte Hanks та чиказька PCG International Inc.

Автор: Jonah Meadows

Джерело: Patch (https://patch.com/illinois/across-il/how-gig-workers-can-apply-pandemic-unemployment-illinois)

Трамп розкритикував Пріцкера: той замало працює для подолання коронавірусу

Відсоток осіб із позитивною реакцією на коронавірус у Іллінойсі зменшується

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com