rss
09/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Влада округу Cook не стягуватиме штраф за несвоєчасну сплату податку на нерухомість

Таке рішення було прийняте у зв’язку із фінансовими втратами, спричиненими пандемією коронавірусу. Про це заявила Toni Preckwinkle, президент Ради округу Cook.

«Це – надзвичайно важкі часи для наших жителів. Тож це рішення дає дуже потрібний перепочинок для власників нерухомості округу Cook, – зауважила Preckwinkle. – Оскільки мешканці та бізнесмени округу стикаються з такою кількістю викликів і труднощів у зв’язку із коронавірусом, відмова від стягнення штрафів за несвоєчасну сплату податку на нерухомість – це правильний вибір. Це може утримати мешканців у їхніх домівках і надати підприємствам необхідний час на те, щоб оговтатися від пандемії COVID-19».

Відповідно до постанови, термін сплати другого внеску податку на нерухомість, який необхідно сплатити до 3 серпня, тепер буде продовжено до 1 жовтня.

Будь-які платежі, здійснені 1 жовтня або раніше, як другий внесок з податку на нерухомість, вважатимуться поданими та сплаченими вчасно. Про це заявила Maria Pappas, скарбник округу Cook. Згідно із законодавством округу, за несвоєчасно сплачений податок на нерухомість щомісяця нараховуються 1,5% від загальної суми боргу, які стягує скарбник округу Cook.

«Вони опинилися у самому центрі національної кризи, що поставила під загрозу життя та засоби до існування, – заявив Fritz Kaegi, податковий інспектор округу Cook. – Під час фінансових труднощів для платників податків округу це рішення надає допомогу тим, хто цього найбільше потребує».

«Підтримання сімей та домовласників на плаву в ці важкі часи – основний фактор виходу з кризи, а відтермінування відсотків і штрафів за несвоєчасну сплату податку на нерухомість – це акт милосердя», – зазначила Karen A. Yarbrough, секретар округу Cook.

Скарбник округу Cook щороку збирає понад $12 млрд від імені понад 2200 адміністративно-територіальних утворень, зокрема, усіх основних муніципалітетів, шкільних округів, паркових округів, бібліотек та інші податкових округів.

«Ми не можемо розраховувати на офіс Трампа, щоб надати необхідну допомогу. Місцева влада повинна діяти, – заявив Michael Cabonargi, голова наглядового комітету округу Cook. – Ми сподіваємось, що це скасування штрафів за несвоєчасну сплату податку на нерухомість полегшить частину фінансового тиску на домовласників і сім’ї та запевнить орендодавців, що вони мають певний час на сплату своїх майбутніх рахунків і тепер можуть бути поблажливішими до орендарів, які намагаються сплачувати оренду вчасно, особливо у тих чорно-коричневих громадах, які були непропорційно заражені вірусом та зазнали впливу фінансових наслідків розпорядження про обов’язкове перебування вдома».

«Ця пандемія накладає серйозні фінансові труднощі на домовласників та орендодавців округу Cook. Ми у наглядовому комітеті не хочемо чекати, щоб допомоги людям, поки вони не почнуть оскаржувати їхні податки на нерухомість через кілька місяців, – заявив Larry Rogers, уповноважений наглядового комітету округу Cook. – Це рішення допомагає людям, надаючи сім’ям, власникам бізнесу та орендодавцям кілька додаткових місяців, щоб сплатити податок на нерухомість або подати апеляцію. Ценаш обов’язок – зробити все можливе, щоб допомогти тим, хто найбільше постраждав від пандемії, особливо сім’ям у чорних та коричневих спільнотах».

Постанову про відтермінування штрафів за несвоєчасну сплату податку на нерухомість буде презентовано 21 травня на засіданні Ради округу Cook.

«Ця ініціатива – це те, що ми можемо зробити вже зараз. Вона пропонує дуже потрібні податкові пільги у ці безпрецедентні та складні часи, – додала Preckwinkle. – Ми сподіваємось, що цей захід може допомогти полегшити частину фінансових труднощів та занепокоєння жителів і підприємств, збалансувавши фіскальні потреби наших основних податкових округів».

Трамп розкритикував Пріцкера: той замало працює для подолання коронавірусу

Відсоток осіб із позитивною реакцією на коронавірус у Іллінойсі зменшується

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com