rss
09/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ В Іллінойсі мітингувальники вимагають скасувати карантин

Деякі округи Іллінойсу закликали губернатора Дж. Пріцкера та мера Чикаго Лорі Лайтфут скасувати обмеження на території штату, які було запроваджено, щоб запобігти поширенню коронавірусу. Мітингувальники заявляють, що обмеження, зокрема, розпорядження губернатора про обов’язкове перебування вдома, завдають надзвичайної економічної шкоди.

У суботу, 16 травня, на мітинг зібралися сотні демонстрантів, які закликали представників влади відкрити бізнес і заохочували кожен округ проводити власну політику виходу з карантину.

«Якщо ви відчуваєте небезпеку від виходу з карантину, будь ласка, залишайтеся вдома. Ми розуміємо, що нам потрібно ізолювати хворих», – заявила учасниця мітингу в Чикаго Tina McGarth. «З економічної точки зору це було катастрофою для мільйонів мешканців».

Натомість місцеві представники влади заявили, що не будуть діяти супроти розпорядження, якщо тільки не буде відповідного судового рішення.

Mark Fowler, виконавчий директор Northwest Municipal Conference, яка презентує одне з передмість Чикаго, заявив, що правління організації надіслало губернатору листа з проханням відокремити їх від Чикаго у плані Restore Illinois.

«Існують різні думки, але, думаю, що всі поділяють одну і ту ж мету: «Зробімо це безпечно, правильно», – сказав Fowler. «Не відчиняймо широко двері, як це робили в інших сусідніх штатах».

Автори листа, водночас, просять губернатора розглянути питання про відновлення барів та ресторанів на третьому етапі, а Пріцкер пропонує відновити їхню діяльність під час четвертого етапу виходу з карантину.

Трамп розкритикував Пріцкера: той замало працює для подолання коронавірусу

Відсоток осіб із позитивною реакцією на коронавірус у Іллінойсі зменшується

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com