rss
10/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Відсоток осіб із позитивною реакцією на коронавірус у Іллінойсі зменшується

Про це заявив губернатор Іллінойсу Дж. Пріцкер. Натомість, кількість нових хворих на коронавірус та летальних випадків продовжують зростати.

«Відсоток осіб із позитивною реакцією – це один із показників, які ми використовуємо, аби визначити, чи мають право округи перейти до третього етапу плану Restore Illinois протягом наступних тижнів, – сказав Пріцкер. «Наразі, відповідно до даних, отриманих протягом останніх 14 днів, кожен округ відповідає нашому відсотку осіб із позитивною реакцією, необхідному для того, щоб перейти до третього етапу».

Станом на 15 травня відсоток осіб із позитивною реакцією склав 9,2%, а середній показник штату за останні сім днів до цього становив 12%. Загалом, з лютого кількість осіб із позитивною реакцією зменшилася до 16,8% і продовжувала зменшуватися після того, коли 4 квітня досягла 23,6%.

«Я б закликав бути обережним (…) оскільки існує суттєва зворотна кореляція між кількістю тестів, взятих за день, і пов’язаним із цим відсотком осіб із позитивною реакцією, тобто частково нижчий відсоток осіб із позитивною реакцією може бути спричинений нашим посиленим тестуванням (осіб із підозрою на коронавірус – ред.), – зауважив Пріцкер.

За його словами, середній відсоток осіб із позитивною реакцією за останні 14 днів знизився до 14%. Це, швидше за все, стане найточнішим показником справжнього рівня зараження у штаті, оскільки раніше проводилася значно менша кількість тестів на день.

За даними департаменту охорони здоров’я штату Іллінойс, станом на 19 травня було зафіксовано 1545 нових випадків коронавірусу, 145 осіб померли. Загалом у штаті зареєстровано 98 030 хворих на коронавірус, 4 379 осіб померли. Усього було протестовано 621 684 особу.

Наразі до припинення дії розпорядження губернатора штату Іллінойс про обов’язкове перебування вдома залишається трохи менше, ніж два тижні.

Для того, щоб перейти до третього етапу, в окрузі «повинні бути 20% осіб із позитивною реакцією на коронавірус, або й менше, а зростання кількості хворих має бути не більше, ніж на 10% протягом 14-денного періоду».

Трамп розкритикував Пріцкера: той замало працює для подолання коронавірусу

В Іллінойсі мітингувальники вимагають скасувати карантин

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com