rss
10/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Трамп розкритикував Пріцкера: той замало працює для подолання коронавірусу

Президент США Дональд Трамп заявив, що для губернатора Іллінойсу Дж. Пріцкера кошти є основним фактором його реакції на пандемію. Про це він заявив в інтерв’ю для Fox Business.

Журналістка, зокрема, запитала Трампа, як він вирішуватиме, які штати та міста отримають федеральну фінансову допомогу.

«Він (Пріцкер – ред.) хоче грошей, тому, знаєте, компенсуймо 25 років і кілька дуже поганих нещодавніх років», – зауважив Трамп.

Раніше обидва лідери обмінювалися критичними висловлюваннями щодо того, як уряд Іллінойсу та офіс Білого дому відреагували на пандемію коронавірусу.

«Я не розраховував на Білий дім, оскільки було занадто багато ситуацій, в яких вони давали обіцянки, але не виконували їх», – зазначив Пріцкер у коментарі CNN минулого тижня.

У квітні Трамп розкритикував владу штату Іллінойс, запитуючи, чому федеральний уряд повинен «виручати штати, якими погано керували», такі, як Іллінойс та інші штати, губернаторами яких є демократи.

У відповідь Пріцкер зазначив, що бюджет штату, який запропонував його офіс, був збалансованим та мав забезпечити профіцит, проте штат несподівано атакувала пандемія COVID-19.

«У випадку, коли ми говоримо про те, що федеральний уряд забезпечує фінансування штатів, то всі штати потребують допомоги», – заявив Пріцкер. «Коронавірус наробив дірок у всіх бюджетах штатів на території всієї країни. Немає жодного штату, якому не потрібна підтримка, відповідно до CARES Act».

Пріцкер додав, що Іллінойс вносить більше коштів у федеральну казну, ніж забирає їх у федерального уряду.

«Наскільки ви знаєте, ми – штат-донор федерального уряду», – заявив він. «Ми платимо більше федеральних податків у штаті Іллінойс, ніж отримуємо від федерального уряду. Штати, які рік за роком необхідно рятувати, – це штати, які беруть більше федеральних коштів, ніж вкладають».

Відсоток осіб із позитивною реакцією на коронавірус у Іллінойсі зменшується

В Іллінойсі мітингувальники вимагають скасувати карантин

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com