rss
11/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Спорт \ Капітан «Динамо»: «У нас на базі усюди антисептики, персонал – у масках»

12 травня перша футбольна команда київського «Динамо» провела перше повноцінне тренування після послаблення карантинних обмежень в Україні.

Про те, як відбулося загальнокомандне заняття, пресслужбі команди розповів капітан «біло-синіх» Сергій Сидорчук.

«Це було не дуже важко, ми провели перші бігові серії. Усі в команді скучили одне за одним, було багато емоцій, може, іноді навіть занадто, ніхто не хотів програвати. Уперше за час карантину зібратися всією командою – це можна порівняти з виходом з відпустки, такі ж відчуття. Раніше ми тренувалися у групах із 3-4 осіб, а нині зустрілися з хлопцями, яких давно не бачили... На нашій клубній базі скрізь стоять антисептики, а увесь персонал ходить у масках. Дотримується дистанції у зачинених приміщеннях. Навіть коли приходиш до лікаря на огляд, то бажано, щоб не збиралося одразу багато людей, аж до того, що доводиться чекати своєї черги за дверима. Тренажерний зал, басейн та лазня поки не працюють. Там теж діятиме обмеження на кількість осіб», – розповів хавбек.

Футболіст зізнався, що у нього немає упевненості, що чемпіонат країни може відновитися 30 травня.

«Упевненості у цьому апріорі бути не може, адже ще немає офіційних документів, навіть не всі команди пройшли тестування на коронавірус. Щойно визначеність з’явиться, тоді вже сформують тренувальний план», – зазначив Сидорчук.

«Безумовно, сьогодні пройшло дуже емоційна тренування. Хлопці були дуже раді тому, що вони зібралися разом і провели нормальне заняття. Все пройшло у позитивному дусі, можна сказати, що святково, але це –лише перший крок. У «Динамо» серйозно ставляться до дотримання безпеки, перед роботою перевіряють стан здоров’я футболістів, температурний режим, і лише після цього ми розпочинаємо тренування. Всі задоволені, що повернулися до повноцінної роботи. Наступні дні покажуть, хто і як готовий. Я не сумніваюся, що футболісти індивідуально виконували весь обсяг запропонованої роботи, але індивідуальна робота кардинально відрізняється від колективної. Будемо працювати над відновленням командних зв’язків, які, напевно, «загубилися» за цей час», – зазначив тренер головний тренер футболістів київського «Динамо» Олексій Михайличенко.

Історія олімпійського чемпіона Віктора Цибуленка

Зозулю нагородили військовою медаллю

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com