rss
09/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Автосвіт \ У салоні нового Mercedes C-Class будуть кардинальні зміни

«Фотошпигунам» вдалося сфотографувати салон Mercedes-Benz C-Class нового покоління. Седан у кузові W206 очікують радикальні зміни у дусі старшого S-Class.

Судячи зі знімків, широкоформатний тачскрін мультимедійної системи поступиться місцем квадратному планшету, візуально інтегрованому з блоком управління кліматичного приладу, який плавно перетікатиме в центральний тунель. Архітектура передньої панелі повністю зміниться, а з «фізичних» клавіш залишиться тільки кнопка «аварійки».

Що стосується зовнішнього оформлення, численні «шпигунські» фотографії прототипів наступного C-Class показують, що в новій генерації автомобіль збереже пропорції поточного W205. Спереду машина отримає інші фари з L-подібними світлодіодними ходовими вогнями та решітку радіатора в стилі останніх моделей бренду. Загалом дизайн буде перегукуватися з оновленим Е-класом.

В основу майбутнього C-Class ляже модернізована платформа MRA, яка передбачає встановлення широкої низки як бензинових, так і дизельних турбодвигунів. Зокрема, прогнозують виникнення модифікації С53 з 2-літровим 416-сильним турбодвигуном, яким вже обладнано компактні A45 S і CLA45 S. Також ймовірним є випуск кількох гібридних варіацій.

Subaru повідомила назву і дату дебюту свого першого електромобіля

Tesla Cybertruck зможе… плавати

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com