rss
08/06/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ Наша духовність \ Служіння Любові проявляється у вчинках

У похмурий та вітряний ранок середи – 6 травня 2020 р., Божу любов можна було відчути під час роздачі продуктів харчування потребуючим в дні карантину COVID-19.

Благодійний вчинок любові зроблено спільною співпрацею Української Православної Церкви США та Благодійною фундацією СІЛЬ (the SALT) на території Духовного Осередку - Митрополії УПЦ США в Савт Бавнд Бруці/Самерсет, Н. Дж.

Українська Православна Церква США у співпраці з Фондом СОЛІ під керівництвом пані Клаудії Льюїс забезпечила приблизно 200 сімей свіжими продуктами, консервами, яйцями та сиром, свіжим м’ясом і рибною продукцією.

Title Title  Title

Високопреосвященний архієпископ Даниїл, говорячи від імені митрополита Антонія та членів Консисторії Церкви, сказав: «Ми завжди повинні шукати можливості служити в Ім’я Господа, особливо в ці важкі часи. Слова не можуть описати наші почуття ВДЯЧНОСТІ наступним особам Духовного Осередку УПЦ США: Морін Невінс – менеджеру Українського Культурного центру, Трой О’Пранді, Ігору та Марії Морозовським – співробітникам Українського Культурного центру; о. Василю Пасакас – виконавчому помічнику архієпископа Даниїла та декану студентів Свято-Софійської семінарії; семінаристам іподиякону Ярославу Білоган, іподиякону Мирославу Микитюк, Павлу Висоцькому, Андрію Ватрич та Максиму Журавчик, а також волонтерам Фонду СОЛІ.

 Title

Українська Православна Церква США підтримує благодійну діяльність Фонду СОЛІ у виконанні місії щодо розробки наступної програми, яка допоможе прогодувати потребуючих у центральній частині Нью-Джерсі. Щотижня координуються такі події:

погодження із супермаркетами та іншими постачальниками продуктів харчування, щоб домовитись про час та місця перевезення;

збереження продуктів харчування, які інакше можуть потрапити на сміття;

вчасно доправляти їжу в притулки для бездомних та для потребуючих жінок, церкви, благодійні їдальні та туди, де найбільше потрібна допомога.

Крім того, Фонд SALT збирає та доправляє книги, одяг та інші освітні товари та послуги для потреб дітей та дорослих.

Дізнайтесь більше про THE SALT FOUNDATION та отримайте інформацію про наступний час роздачі продуктів харчування, відвідуючи сторінку в мережі інтернету: http://www.thesaltfoundationinc.org/

Якщо Вам потрібна допомога із харчами, або Ви знаєте когось, кому потрібна допомога, приїжджайте до Духовного Осередку УПЦ США (135 Davidson Ave; Somerset, NJ 08873) в середу – 13 травня, 2020 року із 13:00-15:00 дня (або до моменту закінчення роздачі продуктів).

Фото: Yaroslav Bilohan

Джерело: Ukrainian Orthodox Church of the USA (https://www.uocofusa.org/news_200506_1

Амфілохій Почаївський – двічі жертва тоталітарного режиму

Парафія УГКЦ Святого Михаїла в Арізоні: «Ми тут усе зробили своїм руками»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com