rss
08/08/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Нацкомісія спростовує інформацію про підвищення тарифів на електроенергію

Про це йдеться на сторінці Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Facebook.

НКРЕКП закликає засоби масової інформації не розповсюджувати недостовірну інформацію.

У відомстві пояснили, що під час круглого столу 5 травня щодо кризового стану в енергетиці НКРЕКП були презентовані можливі сценарії фінансового збалансування на ринку електричної енергії.

Зокрема, йшлося про стабілізацію рівня гуртових цін, сценарії зниження «зелених» тарифів, поступове вирівнювання тарифів для різних категорій споживачів та про інші заходи.

«Комісія, як і вся енергетична спільнота, завжди послідовно виступала за ліквідацію перехресного субсидіювання на ринку електричної енергії. Втім, із введенням в дію з 1 липня 2019 року нової моделі ринку електричної енергії, тарифи для населення регулюються через механізм покладання спеціальних обов’язків на ринку електричної енергії, який встановлюється відповідним рішенням Кабінету міністрів України», – зазначили у НКРЕКП.

Як повідомляли деякі ЗМІ з посиланням на члена НКРЕКП Дмитра Коваленка, Нацкомісія пропонує протягом 2-5 років підвищити ціни на електроенергію для населення до рівня промисловості, забезпечивши адресну допомогу вразливим категоріям споживачів. За оцінкою НКРЕКП, таке рішення дозволило би додатково зібрати зі споживачів понад 38 млрд грн.

Експорт – імпорт – карантин

Транзит газу: в Україні повідомили про втрати після пуску першої черги «Турецького потоку»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com