rss
01/23/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Заочний арешт Януковича дозволить почати процедуру екстрадиції – Офіс генпрокурора

Печерський районний суд міста Києва заочно взяв під варту експрезидента Віктора Януковича. Це дозволить розпочати процедуру екстрадиції.

Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора у Telegram.

«За клопотанням прокурорів Офісу генерального прокурора Печерський районний суд м. Києва 4 травня 2020 року обрав колишньому президенту України Віктору Януковичу запобіжний захід у виді тримання під вартою у кримінальному провадженні від 7 листопада 2017 року за фактом захоплення державної влади», – йдеться у повідомленні.

У вказаному кримінальному провадженні розслідуються обставини захоплення Януковичем в період за вересень – жовтень 2010 року державної влади шляхом вчинення дій, спрямованих на незаконне збільшення обсягу його владних повноважень як президента України.

Зокрема, ці владні повноваження, які належали до повноважень законодавчої та виконавчої влади, але унаслідок «повернення в неконституційний спосіб дії Конституції України від 28 червня 1996 року, до якої Законом України «Про внесення змін до Конституції України» від 8 грудня 2004 року №2222-IV були внесені зміни», і повноваження було передано до компетенції президента, зауважили в Офісі генпрокурора.

В Офісі генпрокурора заявили, що рішення суду про заочне взяття під варту надає право стороні обвинувачення розпочати стосовно Януковича процедуру екстрадиції.

Також прокурори звертатимуться до суду за дозволом на здійснення спеціального досудового розслідування (in absentia).

Хитка рівновага – чи тонкий травневий політичний лід

Москва намагалася отруїти мера Праги

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com