rss
07/31/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Пріцкер: «Можливо, коронавірус був у Іллінойсі задовго до того, коли стало відомо про спалах»

Про це губернатор Іллінойсу Дж. Р. Пріцкер заявив під час брифінгу, коментуючи нові дані Центрів контролю та профілактики захворювань. Працівники цих установ припустили, що між 8 березня та 11 квітня в Іллінойсі було ще близько 700 летальних випадків, які, як раніше вважали, не були пов’язані з COVID-19.

«Думаю, всі знають, що, справді, нещодавно з’явився звіт із Каліфорнії... який показує, що люди хворіли на COVID-19 задовго до того, коли його очікували тут, у Сполучених Штатах. І тому, мабуть, справді тут, в Іллінойсі, люди мали коронавірус ще задовго (до початку спалаху – ред.)», – зауважив губернатор.

Звіт про розтин тіл, опублікований минулого тижня, показав, що зразки тканин у двох людей, які померли 6 та 17 лютого в окрузі Santa Clara, штат Каліфорнія, дали позитивні результати на наявність коронавірусу.

Досі вважалося, що перша жертва коронавірусу померла 29 лютого в Kirkland, штат Вашингтон.

Представники департаменту охорони здоров’я округу Santa Clara заявили, що жертви померли вдома, і не були протестовані на наявність коронавірусу – у зв’язку із обмеженою на той час кількістю тестів на вірус. Цю ж думку висловив і губернатор Пріцкер.

Title 
 Директор департаменту охорони здоров’я
Іллінойсу, доктор Ngozi Ezike

«Отже, немає сумнівів, що нам потрібно буде повернутися до записів у висновках (про смерть деяких хворих – ред.), – продовжив Пріцкер. І додав: «Це, мабуть, станеться через місяці, тому що нам зараз так багато потрібно зробити, аби зосередити увагу на тому, щоб утримувати людей у безпеці, щоб вони вижили. Але нам, мабуть, доведеться повернутися і дізнатися, скільки людей загинуло, зважаючи на всі симптоми, вочевидь, через COVID-19».

Директор департаменту охорони здоров’я Іллінойсу, доктор Ngozi Ezike також заявила: «Дуже ймовірно, що випадки коронавірусу були в штаті Іллінойс до появи першого підтвердженого випадку захворювання». За її словами, чиновники працюють над тим, аби дізнатися про якомога більшу кількість смертей, пов’язаних із COVID-19.

«Коли був виявлений наш перший випадок, це був другий випадок у США. Звичайно, тут виникає питання», – зауважила Ezike під час брифінгу. «Ця особа не перебувала на рейсі, який прибув після накладення обмежень на поїздки та запровадження обстеження пасажирів. Тому, безумовно, якщо ми думаємо, що цей вірус виник в Ухані, і люди прибували до США, дуже ймовірно, що були випадки, коли люди заразилися коронавірусом ще до наших перших діагностованих випадків».

«Тож потенційно були й інші випадки, які не були проаналізовані», – продовжила вона. «Знаю, що, можливо, будуть запити сімей, можливо, медичні експерти будуть переглядати деякі свої висновки. Ми не зупинимося на цьому. Якщо вони виявлять нові випадки, нам доведеться скорегувати кількість захворювань. Ми, звісно, зробимо це, щоб оновити наші дані».

За даними департаменту охорони здоров’я штату Іллінойс, станом на 5 травня було зафіксовано усього 65 962 випадки захворювань на коронавірус, 2838 осіб померли. Загалом на наявність коронавірусу було протестовано 346 286 осіб.

80 років Українському Конгресовому Комітетові Америки

Американські лікарі – про те пекло, в якому опинилися

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com