rss
09/29/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Наука \ Освіта \ Школи штату Іллінойс закриють до кінця навчального року

Про це заявив губернатор Іллінойсу Дж. Р. Пріцкер під час брифінгу, присвяченого пандемії коронавірусу.

«Я знаю, що багато хто вважає, що це було неминуче. Але повірте мені, коли я кажу, що це було не легке рішення», – зазначив сказав Пріцкер. «Важливість наших шкіл та повноцінних занять у школі – це не лише питання традиції та сентиментальності, якими б не були важливими ці речі. (…) Ці виклики мали велике значення для мене, коли ми приймали це рішення, – але мій пріоритет залишається незмінним: «Як зберегти більшість життів у цей важкий час?» Відповідь на це питання змушує нас лише рухатися вперед».

За його словами, влада штату планує співпрацювати зі шкільними округами, які мають «унікальні виклики», і забезпечить ресурси та кошти для шкіл, які обслуговують учнів та громади з низьким рівнем доходу. Він закликав школи та вчителів оцінювати школярів, зважаючи на винятковість ситуації.

«Школи повинні надавати зворотній зв’язок, а не використовуватись як інструмент контролю», – наголосив він. «COVID-19 змушує занадто багатьох наших школярів самостійно давати раду з концепціями, які навіть дорослим діють на нерви. Визнаймо це, і будьмо терплячими до наших учнів».

Пріцкер подякував вчителям, адміністраторам та батькам за те, що вони пристосовуються до нового способу виховання.

«Для дітей різного віку – це дуже дивний момент, у якому ви живете», – зауважив Пріцкер. – «Ми з вашими батьками не переживали нічого подібного, коли були дітьми, але я можу вам точно сказати, що важкі моменти, які ми пережили, ми засвоїли. І ви будете вчитися на цьому. (…) І найкраще, якщо ви станете тими, хто поведе нас уперед. Усі ви, за допомогою своєї творчості, пристрасті та турботи про інших створюватимете наше майбутнє. Дозвольте мені першим сказати, що я не можу дочекатися, аби побачити все, чого ви досягнете».

Kathi Griffin, президент Illinois Education Association, заявила, що організація підтримує рішення Пріцкера. «Ми вважаємо, що це – правильний крок для гарантування безпеки наших школярів, наших освітян та наших громад», – сказала вона.

Пріцкер заявив, що закриття школи не означає, що розпорядження про перебування вдома, чинне до 30 квітня, також буде продовжено до кінця травня. За його словами, відповідне рішення може бути скасовано у будь-який момент, залежно від темпів поширення коронавірусу.

Університет як соціальний ліфт

Яким має бути Міністр освіти й науки в Україні? Звернення Українського католицького університету

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com