rss
09/30/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Губернатор припускає, що літні заходи доведеться скасувати

Організатори повинні «серйозно розглянути» скасування великих літніх подій у штаті Іллінойс. Заходи, які передбачають присутність великої групи людей, будуть, ймовірно, під забороною, поки не винайдуть вакцину. Про це заявив губернатор Іллінойсу Дж. Пріцкер.

«Поки у нас не буде вакцини (…), я б не ризикував, щоб великі групи людей десь збиралися», – сказав Пріцкер. «Думаю, що це важко всім чути, але це – лише факт».

«Я не хочу прогнозувати, що буде наступного тижня чи через тиждень», – додав він. І зазначив, що навіть якщо у штаті незабаром буде досягнуто пік захворювання, залишається незрозумілим, коли кількість хворих почне зменшуватися.

Він також нагадав про можливість «другого піку» восени.

«Якщо ви дійсно почнете відкривати доступ (до великих заходів – ред.), у вас буде друга хвиля», – сказав він. «А ми не хочемо мати другу хвилю».

Тим часом міський голова Чикаго Лорі Лайтфут зауважила, що «зарано говорити про події, які відбудуться в липні та серпні».

«Багато чого залежатиме від розвитку подій», – наголосила вона. «Сьогодні – середина квітня. Думаю, що нам потрібно буде пройти довгий шлях, перш ніж ми почнемо розглядати можливість проведення заходів у липні та серпні».

Раніше Лайтфут заявляла, що музичний фестиваль Lollapalooza буде проведено «за графіком». Проте організатори фестивалю досі не оголосили хедлайнерів, хоч зазвичай роблять це саме у квітні – і тоді ж починають продаж квитків.

24 березня організатори Lolla­pa­looza написали: «Хоча ми залишаємось у тісному контакті з місцевими посадовими особами, ми плануємо, що Lolla відбудеться – як тільки нам буде безпечно бути разом у Grant Park».

«Охорона здоров’я та безпека наших глядачів – наш пріоритет номер один, саме тому департаменти та агенції міста Чикаго продовжують дотримуватися правил, встановлених відповідно до розпорядження про перебування вдома, і надалі робитимуть це», – йдеться у повідомленні Лайтфут. «Планування літніх заходів та подій залишається на обговоренні. Наш департамент та міська команда продовжуватимуть тісну співпрацю з нашими партнерами у штаті у питаннях прийняття протоколів на основі отриманої нами інформації та рекомендацій медичних експертів».

Наразі скасовано кілька заходів, зокрема, фестивалів і великих змагань.

Пріцкер закликає мешканців штату голосувати поштою

Продовжено терміни придатності водійських посвідчень, дія яких добігає кінця

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com