rss
09/28/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Продовжено терміни придатності водійських посвідчень, дія яких добігає кінця

Терміни придатності посвідчень особи, водійських посвідчень штату Іллінойс, номерів транспортних засобів буде продовжено у зв’язку із пандемією коронавірусу. Про це заявив секретар штату Jesse White.

За його словами, офіс секретаря штату оголосив правила, що діють у зв’язку із надзвичайним станом. Відтак продовжено терміни придатності для різних документів щонайменше на 90 днів після відкриття Driver Services. Раніше офіс продовжував цей термін на 30 днів.

Установи штату, згідно із розпорядженням губернатора Дж. Пріцкера, будуть закриті для громадськості до 30 квітня.

«Подовження термінів придатності принаймні на 90 днів після того, коли Driver Services знову відкриються, – це правильне рішення», – заявив White. «Завдяки йому водійські посвідчення, посвідчення особи та номери транспортних засобів будуть дійсними під час цієї пандемії, а також це допоможе полегшити обслуговування клієнтів, які відвідають заклади, коли ті знову відкриються».

White нагадав, що жителі штату можуть скористатися послугами сайту його офісу https://www.cy­ber­driveillinois.com, щоб виконати різноманітні дії, зокрема, оновити номер транспортного засобу, подати заявку на право власності та реєстрацію транспортного засобу, отримати дублікат посвідчення водія або посвідчення особи та інше.

Пріцкер закликає мешканців штату голосувати поштою

Губернатор припускає, що літні заходи доведеться скасувати

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com