rss
09/28/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Пріцкер закликає мешканців штату голосувати поштою
 Title

Нещодавно було виявлено хворого на коронавірус мешканця Іллінойсу, який 17 березня особисто проголосував на дільниці, що розташована в Harrison та Loomis.

Ймовірно, деякі виборці на West Side могли підхопити вірус саме під час голосування. Відтак губернатор штату Іллінойс Дж. Р. Пріцкер заявив, що влада розгляне можливість голосування поштою на наступних виборах.

«Ми покладалися на місцеві виборчі органи влади та підтримували їх, щоб вони видали дезінфікуючі засоби, засоби особистого захисту, що захищатимуть людей, які працюють у цих установах...», – зауважив Пріцкер.

Пізніше він розповів про альтернативне рішення, яке відповідає принципам соціального дистанціювання.

«Ми хочемо розглянути варіант, що дозволить всім у штаті голосувати поштою і полегшить людям цей процес, щоб у нас було менше людей, які захочуть у день виборів прийти на дільниці».

За даними департаменту охорони здоров’я, в Іллінойсі станом на 14 квітня зареєстровано 23 247 випадків захворювань на коронавірус, 868 осіб загинули. Протестовано 100 735 осіб. 13 квітня було зафіксовано найбільшу кількість нових хворих за один день – усього 1672 особи.

На думку губернатора, існує причина для обережного оптимізму, оскільки кількість загиблих у неділю, 12 квітня, була меншою, ніж за шість днів до цього.

«Я раніше говорив про стабілізацію або згинання кривої, а сьогодні – ще один день, який підтверджує те, що це може статися», – зазначив Пріцкер. «Відсоток протестованих, які мають позитивний результат, – майже такий же, як і впродовж останніх двох тижнів».

 

Продовжено терміни придатності водійських посвідчень, дія яких добігає кінця

Губернатор припускає, що літні заходи доведеться скасувати

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com